Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Ten Hag: Ajax was niet goed genoeg

Trainer Ten Hag: Ajax was niet goed genoeg

ALMELO (ANP) - Trainer Erik ten Hag is niet te spreken over het optreden van Ajax in het uitduel met Heracles (0-0). "Iedere ploeg heeft het hier lastig in Almelo, maar het was vandaag niet goed genoeg. Dat is helder", zei hij.

Ajax startte nog wel aardig en bracht vooral Antony in stelling. "Hij kreeg een paar mogelijkheden", zei Ten Hag. "Daar moet er één van binnen en dan wordt het een stuk makkelijker. Zijn keuzes waren niet goed. Dat is de vorm van de dag. Daarna is Heracles er wel in gaan geloven."

Ajax ontsnapte in de tweede helft toen Noah Fadiga op doelman Remko Pasveer stuitte. In de slotfase verzuimden de ingevallen Davy Klaassen en Dusan Tadic de koploper alsnog aan een zege te helpen. "Davy hakt de bal op het doel, terwijl Neres helemaal vrij stond en Dusan moet in de slotfase ook raak koppen. Die kansen hadden we moeten benutten", analyseerde Ten Hag. "Heracles heeft het goed gedaan, maar dit ligt echt aan ons. Als wij niet winnen, dan is het niet goed genoeg. Toch hebben we nog zeker zes goede mogelijkheden gekregen. Dan moeten we scoren."

Meer uit Voetbal

Barcelona wint dankzij hattrick Lamine Yamal ruim van Villarreal

BARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.

59 minuten geleden
Van Dijk en Gakpo dragen bij aan doelpuntrijke zege Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.

1 uur geleden
VAR mag voortaan ook ingrijpen bij onterecht gegeven corners

HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.

3 uur geleden
Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

19 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

20 uur geleden
Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

21 uur geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

22 uur geleden