Trainer Ten Hag: Ajax was niet goed genoeg
ALMELO (ANP) - Trainer Erik ten Hag is niet te spreken over het optreden van Ajax in het uitduel met Heracles (0-0). "Iedere ploeg heeft het hier lastig in Almelo, maar het was vandaag niet goed genoeg. Dat is helder", zei hij.
Ajax startte nog wel aardig en bracht vooral Antony in stelling. "Hij kreeg een paar mogelijkheden", zei Ten Hag. "Daar moet er één van binnen en dan wordt het een stuk makkelijker. Zijn keuzes waren niet goed. Dat is de vorm van de dag. Daarna is Heracles er wel in gaan geloven."
Ajax ontsnapte in de tweede helft toen Noah Fadiga op doelman Remko Pasveer stuitte. In de slotfase verzuimden de ingevallen Davy Klaassen en Dusan Tadic de koploper alsnog aan een zege te helpen. "Davy hakt de bal op het doel, terwijl Neres helemaal vrij stond en Dusan moet in de slotfase ook raak koppen. Die kansen hadden we moeten benutten", analyseerde Ten Hag. "Heracles heeft het goed gedaan, maar dit ligt echt aan ons. Als wij niet winnen, dan is het niet goed genoeg. Toch hebben we nog zeker zes goede mogelijkheden gekregen. Dan moeten we scoren."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
56 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
57 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
14 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
15 uur geleden