Trainer Sturing van Vitesse ergert zich aan Hadj-Moussa
ARNHEM (ANP) - Trainer Edward Sturing van Vitesse ergert zich aan de houding van Anis Hadj-Moussa. De vleugelaanvaller, volgend seizoen actief voor Feyenoord, heeft zich vrijdag rond 10.30 uur ziek gemeld. De club uit Arnhem wil uiterlijk om 8.30 uur horen of spelers ziek zijn.
"Ik vind ook dat hij met andere dingen bezig is dan Vitesse", zei Sturing. "Daarnaast is hij al een paar keer te laat gekomen. Dat stoort me mateloos." Vitesse speelt zondag een belangrijke wedstrijd tegen NEC.
Feyenoord-trainer Arne Slot zegt geen reden te zien om aan de woorden van Sturing te twijfelen. "Ik vind dit vervelend om te horen", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Ajax. "Ik hoop voor ons dat we een andere ervaring met hem krijgen. Je hebt spelers die ergens problemen hebben gehad en vervolgens nergens anders meer. Hij is een speler die ook sommige onderdelen van zijn spel moet veranderen. Maar ik had hem er donderdag tegen FC Volendam graag bij gehad. Hij is een speler die je bij 0-0 laat invallen en vervolgens twee man passeert en iemand vrij voor het doel zet."
Meer uit Voetbal
VELSEN (ANP) - Leeroy Echteld heeft zijn eerste zege als coach van AZ binnen. De opvolger van de ontslagen Maarten Martens leidde zijn ploeg naar een uitzege op Telstar (0-1). Invaller Isak Jensen maakte in de 78e minuut de bevrijdende treffer.
39 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.
4 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
15 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
16 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
17 uur geleden