Trainer Sturing van Vitesse ergert zich aan Hadj-Moussa
ARNHEM (ANP) - Trainer Edward Sturing van Vitesse ergert zich aan de houding van Anis Hadj-Moussa. De vleugelaanvaller, volgend seizoen actief voor Feyenoord, heeft zich vrijdag rond 10.30 uur ziek gemeld. De club uit Arnhem wil uiterlijk om 8.30 uur horen of spelers ziek zijn.
"Ik vind ook dat hij met andere dingen bezig is dan Vitesse", zei Sturing. "Daarnaast is hij al een paar keer te laat gekomen. Dat stoort me mateloos." Vitesse speelt zondag een belangrijke wedstrijd tegen NEC.
Feyenoord-trainer Arne Slot zegt geen reden te zien om aan de woorden van Sturing te twijfelen. "Ik vind dit vervelend om te horen", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Ajax. "Ik hoop voor ons dat we een andere ervaring met hem krijgen. Je hebt spelers die ergens problemen hebben gehad en vervolgens nergens anders meer. Hij is een speler die ook sommige onderdelen van zijn spel moet veranderen. Maar ik had hem er donderdag tegen FC Volendam graag bij gehad. Hij is een speler die je bij 0-0 laat invallen en vervolgens twee man passeert en iemand vrij voor het doel zet."
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
30 minuten geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
31 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
1 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda stapt naar de rechter. De Eredivisieclub doet dat na het besluit van de aanklager betaald voetbal en het competitiebestuur betaald voetbal van de KNVB in de veelbesproken paspoortkwestie. NAC wilde dat de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles ongeldig zou worden verklaard of overgespeeld vanwege het meespelen van Dean James, die niet speelgerechtigd zou zijn geweest. Dat gebeurde niet.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het overlijden van clublegende José Emilio Santamaria bekendgemaakt. De verdediger, die vier keer de Europa Cup I won met de Spaanse voetbalclub, is 96 jaar geworden. "Santamaría zal altijd herinnerd worden als een van de grote iconen van onze club", schrijft voorzitter Florentino Pérez in een verklaring.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jan Poortvliet blijft een jaar langer trainer van eerstedivisieclub FC Eindhoven. De 70-jarige oud-international begon in oktober aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van de club. Eerder nam hij ook jeugdelftallen onder zijn hoede en was hij interim-trainer in Eindhoven.
8 uur geleden