Trainer Sturing van Vitesse ergert zich aan Hadj-Moussa
ARNHEM (ANP) - Trainer Edward Sturing van Vitesse ergert zich aan de houding van Anis Hadj-Moussa. De vleugelaanvaller, volgend seizoen actief voor Feyenoord, heeft zich vrijdag rond 10.30 uur ziek gemeld. De club uit Arnhem wil uiterlijk om 8.30 uur horen of spelers ziek zijn.
"Ik vind ook dat hij met andere dingen bezig is dan Vitesse", zei Sturing. "Daarnaast is hij al een paar keer te laat gekomen. Dat stoort me mateloos." Vitesse speelt zondag een belangrijke wedstrijd tegen NEC.
Feyenoord-trainer Arne Slot zegt geen reden te zien om aan de woorden van Sturing te twijfelen. "Ik vind dit vervelend om te horen", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Ajax. "Ik hoop voor ons dat we een andere ervaring met hem krijgen. Je hebt spelers die ergens problemen hebben gehad en vervolgens nergens anders meer. Hij is een speler die ook sommige onderdelen van zijn spel moet veranderen. Maar ik had hem er donderdag tegen FC Volendam graag bij gehad. Hij is een speler die je bij 0-0 laat invallen en vervolgens twee man passeert en iemand vrij voor het doel zet."
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
8 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
10 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
13 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
15 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
19 minuten geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
1 uur geledenEMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.
20 uur geleden