Trainer Sturing van Vitesse ergert zich aan Hadj-Moussa
ARNHEM (ANP) - Trainer Edward Sturing van Vitesse ergert zich aan de houding van Anis Hadj-Moussa. De vleugelaanvaller, volgend seizoen actief voor Feyenoord, heeft zich vrijdag rond 10.30 uur ziek gemeld. De club uit Arnhem wil uiterlijk om 8.30 uur horen of spelers ziek zijn.
"Ik vind ook dat hij met andere dingen bezig is dan Vitesse", zei Sturing. "Daarnaast is hij al een paar keer te laat gekomen. Dat stoort me mateloos." Vitesse speelt zondag een belangrijke wedstrijd tegen NEC.
Feyenoord-trainer Arne Slot zegt geen reden te zien om aan de woorden van Sturing te twijfelen. "Ik vind dit vervelend om te horen", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Ajax. "Ik hoop voor ons dat we een andere ervaring met hem krijgen. Je hebt spelers die ergens problemen hebben gehad en vervolgens nergens anders meer. Hij is een speler die ook sommige onderdelen van zijn spel moet veranderen. Maar ik had hem er donderdag tegen FC Volendam graag bij gehad. Hij is een speler die je bij 0-0 laat invallen en vervolgens twee man passeert en iemand vrij voor het doel zet."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
11 uur geleden