Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Steijn test negatief en keert terug op de bank bij NAC

Trainer Steijn test negatief en keert terug op de bank bij NAC

BREDA (ANP) - NAC Breda-trainer Maurice Steijn keert vrijdagavond terug langs het veld. De 46-jarige Steijn heeft negatief getest op het coronavirus, meldt de nummer 2 van de eerste divisie.

NAC had te maken met een flinke corona-uitbraak en om die reden ontbrak Steijn afgelopen dinsdag in de topper tegen Cambuur, evenals een aantal spelers. De taken van Steijn werden toen waargenomen door Hans Visser.

Vrijdagavond wacht NAC de uitwedstrijd tegen Almere City. De aftrap is om 21.00 uur. Volgens NAC is een aantal spelers nog niet beschikbaar. "Vorige week meldden wij al dat het de goede kant op ging. Deze trend is deze week doorgezet, echter hebben diverse spelers nog een weg te gaan om weer wedstrijdfit te geraken. En dus kan het nog even duren voordat Steijn een aantal spelers weer kan toevoegen aan de wedstrijdselectie", meldt de Brabantse club.

Meer uit Voetbal

Manchester City naar kwartfinales FA Cup na zege bij Newcastle

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.

1 uur geleden
Sc Heerenveen bezorgt Excelsior vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.

1 uur geleden
Bosz maakt zich na zege op AZ niet druk over wijze van winnen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.

1 uur geleden
Schouten ziet zege PSV op AZ niet als revanche na bekernederlaag

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.

1 uur geleden
Voetbalsters boeken tegen Ierland eerste zege in WK-kwalificatie

UTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.

1 uur geleden
Koploper PSV ontsnapt met late zege tegen sterk AZ

EINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.

2 uur geleden
Borussia Dortmund boekt kleine zege tegen tien man van 1. FC Köln

KEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft een kleine zege geboekt tegen tien man van 1. FC Köln. De nummer 2 van de Bundesliga won in Keulen met 2-1. Jahmai Simpson-Pusey van de thuisploeg kreeg in de blessuretijd van de eerste helft de rode kaart.

3 uur geleden