Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Steijn test negatief en keert terug op de bank bij NAC

Trainer Steijn test negatief en keert terug op de bank bij NAC

BREDA (ANP) - NAC Breda-trainer Maurice Steijn keert vrijdagavond terug langs het veld. De 46-jarige Steijn heeft negatief getest op het coronavirus, meldt de nummer 2 van de eerste divisie.

NAC had te maken met een flinke corona-uitbraak en om die reden ontbrak Steijn afgelopen dinsdag in de topper tegen Cambuur, evenals een aantal spelers. De taken van Steijn werden toen waargenomen door Hans Visser.

Vrijdagavond wacht NAC de uitwedstrijd tegen Almere City. De aftrap is om 21.00 uur. Volgens NAC is een aantal spelers nog niet beschikbaar. "Vorige week meldden wij al dat het de goede kant op ging. Deze trend is deze week doorgezet, echter hebben diverse spelers nog een weg te gaan om weer wedstrijdfit te geraken. En dus kan het nog even duren voordat Steijn een aantal spelers weer kan toevoegen aan de wedstrijdselectie", meldt de Brabantse club.

Meer uit Voetbal

Oud-Ajacied Kudus bij geplaagd Tottenham drie maanden aan de kant

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.

14 minuten geleden
PSV neemt Belgisch recordinternational over van Leicester City

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.

1 uur geleden
Mourinho verplicht spelers Benfica op trainingscomplex te blijven

LISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.

2 uur geleden
Eredivisieduels gaan voorlopig door, eerste divisie geschrapt

ZEIST (ANP) - De Eredivisiewedstrijden van zaterdag en zondag gaan ondanks het winterse weer vooralsnog door. De duels uit de eerste divisie van die dagen tussen RKC Waalwijk en Jong FC Utrecht, Roda JC en VVV-Venlo en De Graafschap en FC Den Bosch zijn wel afgelast. Dat heeft de KNVB besloten.

4 uur geleden
Taylor verlaat Ajax na ruim vijftien jaar voor Lazio

ROME (ANP) - Kenneth Taylor verlaat Ajax voor Lazio. De middenvelder vliegt donderdag naar Rome en tekent vrijdag een contract tot medio 2030 als hij medisch wordt goedgekeurd.

4 uur geleden
AZ verhuurt spits Zeefuik aan Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo huurt spits Lequincio Zeefuik voor de rest van dit seizoen van AZ. Ook heeft de nummer 17 van de Eredivisie een optie tot koop bedongen. Eerder verruilde aanvaller Jizz Hornkamp Heracles juist voor de club uit Alkmaar.

7 uur geleden
Inter verstevigt koppositie Serie A met zege op Parma

PARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.

18 uur geleden