Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Steijn is niet bezig met zijn toekomst bij Ajax

Trainer Steijn is niet bezig met zijn toekomst bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Maurice Steijn is niet bezig met het antwoord op de vraag of hij nog trainer van Ajax mag blijven. "Want daar heb ik weinig invloed op", zei hij na een uiteindelijke nederlaag van 0-4 tegen Feyenoord. "Daar gaan mensen over die boven mij zitten. Ik ga dadelijk weer keihard aan de slag om met Ajax uit de malaise te komen."

Ajax heeft onder Steijn 5 punten in de eerste vijf competitiewedstrijden verzameld en staat op de veertiende plaats in de Eredivisie. Komende zaterdag wacht een uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk, de nummer 13 van de ranglijst. "Die moeten we gewoon winnen", zei Steijn. "Ik blijf knokken totdat het beter gaat."

Directeur voetbalzaken Sven Mislintat en voorzitter Pier Eringa hebben de afgelopen dagen afscheid van Ajax genomen. Steijn snapt dat veel ogen nu op hem zijn gericht. Ajax speelt volgende week donderdag een uitwedstrijd tegen AEK Athene in de Europa League en drie dagen later komt AZ naar de Johan Cruijff ArenA.

Schaamte

Iedere tegenstander krijgt dit seizoen vooralsnog legio kansen tegen Ajax. Spits Santiago Giménez scoorde woensdag al binnen vier minuten, nadat het zondag gestaakte duel weer was hervat. "We hadden nog allerlei plannen gemaakt, maar dat doelpunt was het definitieve nekschot", zei Steijn die geen signalen heeft dat zijn spelers geen vertrouwen meer in hem hebben.

"Maar natuurlijk schaam ik me", zei Steijn. "Dit was mijn eerste Klassieker en die verlies ik met 0-4. We moeten ons vasthouden aan de dingen die de afgelopen weken wel goed gingen. Tegen Olympique Marseille en zondag tegen Feyenoord hebben we ook best veel kansen gecreëerd. Maar je hebt helemaal gelijk dat we te laag staan. Tegen Fortuna en Excelsior hadden we niet gelijk mogen spelen. Verliezen bij FC Twente kan misschien, maar niet op de manier waarop dat is gebeurd."

Meer uit Voetbal

Volendam klopt NAC Breda (2-1) na rode kaarten Holtby en Jensen

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is NAC Breda op de ranglijst van de Eredivisie gepasseerd. De Noord-Hollanders wonnen voor eigen publiek met 2-1 en hebben na twaalf speelronden 13 punten. NAC blijft op 12 punten staan. Volendam is nu dertiende en NAC veertiende.

1 uur geleden
Invaller Brobbey helpt Sunderland in blessuretijd naast Arsenal

SUNDERLAND (ANP) - Koploper Arsenal heeft in de Premier League punten verspeeld. De Londenaren moesten bij Sunderland genoegen nemen met een gelijkspel. Invaller Brian Brobbey zorgde in blessuretijd op acrobatische wijze voor de 2-2 namens Sunderland.

1 uur geleden
Heracles wint ook bij Excelsior en is bijna van laatste plaats af

ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.

4 uur geleden
Doekhi bezorgt Bayern met twee treffers eerste puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.

4 uur geleden
Voetbalsters Ajax verslaan PSV in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).

6 uur geleden
Ierse voetbalbond wil dat Israël door UEFA wordt geschorst

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.

6 uur geleden
De Ligt redt in blessuretijd punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).

6 uur geleden