Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Steijn houdt deur open voor terugkeer Sneijder bij Ajax

Trainer Steijn houdt deur open voor terugkeer Sneijder bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Wesley Sneijder is nog steeds van harte welkom bij Ajax. "De deur staat nog altijd open voor hem", vertelde trainer Maurice Steijn vrijdag na de laatste training van de Amsterdammers voor het eerste competitieduel van zaterdagavond met Heracles Almelo in de Johan Cruijff ArenA.

"Wesley wil graag trainer worden", zei Steijn over de recordinternational van het Nederlands elftal die bij Ajax doorbrak als prof. "Hij zoekt naar een plek waar zijn kwaliteiten en kracht tot uiting komen. Ik heb verschillende keren met hem gesproken. En dat waren fijne gesprekken. We hebben afgesproken dat we gaan kijken in welke rol we dat bij Ajax kunnen gieten. Ik ben daar voorstander van en hij heeft daar ook met Sven over gesproken", verwees Steijn naar de Duitse directeur voetbalzaken Mislintat van Ajax.

"Daarna is er iets gebeurd met supporters", doelde Steijn op fans van de harde supporterskern van de F-Side die niet blij waren met oude uitspraken van Sneijder. "Maar dat is gelukkig uit de wereld geholpen door de supporters en Wesley zelf. Daarna is er iets intens triest in zijn privésituatie gebeurd", verwees de trainer van Ajax naar het overlijden van de moeder van Sneijder. "En nu heeft Sven het heel druk met andere transfers. Maar Sven gaat Wesley zeker bellen."

Sneijder verklaarde afgelopen week op Instagram dat de huidige koers van de beleidsmakers van Ajax ver afstaat van het DNA van de club waarmee hij opgroeide. "Maar dat was denk ik redelijk impulsief", zei Steijn. "Misschien had hij me verkeerd begrepen toen ik zei dat we Sneijder even 'on hold' hadden gezet. Ik bedoelde alleen maar dat we nu met transfers bezig zijn. Hopelijk kunnen we daarna snel om tafel om te bekijken welke rol hij bij ons kan spelen. Ik heb fijne gesprekken met hem gevoerd. Hij gaat zich ook opgeven voor de trainerscursus. Hopelijk kunnen we iets voor elkaar betekenen."

Meer uit Voetbal

Lazio wint thuis van Genoa, doelpunt van Taylor

ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.

4 uur geleden
NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

5 uur geleden
Sc Heerenveen legt jonge aanvaller Gürbüz langer vast

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft het contract van Eser Gürbüz (18) verlengd tot medio 2029, met een optie voor nog een seizoen. Dat heeft de club uit Friesland laten weten.

8 uur geleden
NAC geeft technisch directeur Maas contract voor onbepaalde tijd

BREDA (ANP) - NAC heeft technisch directeur Peter Maas (56) een contract voor onbepaalde tijd gegeven. De overeenkomst van de Roosendaler zou volgend jaar februari aflopen. De club uit Breda vindt de nieuwe verbintenis beter passen bij het langetermijnbeleid.

8 uur geleden
PSV verhuurt verdediger Nagalo aan Konyaspor

EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.

10 uur geleden
Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

13 uur geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

1 dag geleden