Trainer Solskjaer vecht verder met Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjaer legt zich niet neer bij de slechte resultaten van Manchester United. "Ik heb in mijn periode als trainer hier al twee of drie keer een crisis meegemaakt", zei de Noor in de aanloop naar het uitduel van zaterdag met Tottenham Hotspur. "Maar ik heb altijd terug kunnen vechten."
Solskjaer staat onder grote druk bij United na de nederlaag van vorige week in eigen stadion tegen Liverpool (0-5). Hij zag zijn ploeg aan de laatste vier competitiewedstrijden slechts 1 punt overhouden. Manchester United is afgezakt naar de zevende positie op de ranglijst, met een achterstand van 8 punten op koploper Chelsea.
Solskjaer sprak deze week even met zijn oude trainer Alex Ferguson. Hij zag zijn spelers de afgelopen dagen ook scherp trainen. "Maar nu moeten we het op het veld laten zien. We moeten reageren en ik moet de spelers in de juiste vorm brengen. Ik ben daar verantwoordelijk voor."
De Noor begrijpt waarom zijn ploeg veel kritiek in de media krijgt. "Maar ik erger me wel aan leugens. Het is niet zo dat Paul Pogba zijn contract niet meer wil verlengen na de nederlaag tegen Liverpool. Dat zijn leugens. Daar verzet ik mezelf tegen."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
7 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
17 uur geleden