Trainer Solskjaer vecht verder met Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjaer legt zich niet neer bij de slechte resultaten van Manchester United. "Ik heb in mijn periode als trainer hier al twee of drie keer een crisis meegemaakt", zei de Noor in de aanloop naar het uitduel van zaterdag met Tottenham Hotspur. "Maar ik heb altijd terug kunnen vechten."
Solskjaer staat onder grote druk bij United na de nederlaag van vorige week in eigen stadion tegen Liverpool (0-5). Hij zag zijn ploeg aan de laatste vier competitiewedstrijden slechts 1 punt overhouden. Manchester United is afgezakt naar de zevende positie op de ranglijst, met een achterstand van 8 punten op koploper Chelsea.
Solskjaer sprak deze week even met zijn oude trainer Alex Ferguson. Hij zag zijn spelers de afgelopen dagen ook scherp trainen. "Maar nu moeten we het op het veld laten zien. We moeten reageren en ik moet de spelers in de juiste vorm brengen. Ik ben daar verantwoordelijk voor."
De Noor begrijpt waarom zijn ploeg veel kritiek in de media krijgt. "Maar ik erger me wel aan leugens. Het is niet zo dat Paul Pogba zijn contract niet meer wil verlengen na de nederlaag tegen Liverpool. Dat zijn leugens. Daar verzet ik mezelf tegen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het met Stadion Feijenoord en de Vereniging Aandeelhouders Stadion Feijenoord (VASF) op hoofdlijnen eens geworden over de voorwaarden waaronder de club een belang van 95 procent krijgt in De Kuip. Hierdoor komt het stadion in handen van de Rotterdamse voetbalclub.
40 minuten geledenBERGAMO (ANP) - Marten de Roon heeft met Atalanta de kwartfinales van het Italiaanse bekertoernooi bereikt. De 34-jarige middenvelder maakte in de met 4-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Genoa het tweede doelpunt. De Roon schoot in de 54e minuut van afstand fraai raak.
1 uur geledenNYON (ANP/DPA) - Duitsland organiseert in 2029 het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. Dat heeft de UEFA bekendgemaakt. Duitsland kreeg de voorkeur boven Polen en de gezamenlijke kandidatuur van Zweden en Denemarken.
1 uur geledenMAINZ (ANP) - Voetbalclub FSV Mainz 05 heeft de Deense trainer Bo Henriksen ontslagen. De Duitse club is de hekkensluiter in de Bundesliga en zegt op sportieve gronden aan een nieuwe start toe te zijn.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla FC moet drie thuiswedstrijden zonder een deel van het fanatieke publiek in de noordkant van het stadion spelen. Dat heeft de tuchtcommissie van de Spaanse voetbalbond (RFEF) woensdag bepaald. De club uit Sevilla krijgt de straf opgelegd vanwege verschillende incidenten bij de derby tegen Real Betis van afgelopen zondag.
2 uur geledenZÜRICH (ANP/BELGA) - Clubs hoeven spelers voor de Afrika Cup pas af te staan vanaf maandag 15 december. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De Afrika Cup is van 21 december tot en met 18 januari in Marokko.
2 uur geledenZESIT (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen is ook in hoger beroep vrijgesproken na zijn rode kaart in het verloren bekerduel met Sparta Rotterdam (5-2) op 30 oktober. De keeper was al vrijgesproken door de onafhankelijke tuchtcommissie betaald voetbal, maar de aanklager betaald voetbal was het daarmee niet eens. De onafhankelijke commissie van beroep laat de vrijspraak staan.
5 uur geleden