Trainer Solskjaer vecht verder met Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjaer legt zich niet neer bij de slechte resultaten van Manchester United. "Ik heb in mijn periode als trainer hier al twee of drie keer een crisis meegemaakt", zei de Noor in de aanloop naar het uitduel van zaterdag met Tottenham Hotspur. "Maar ik heb altijd terug kunnen vechten."
Solskjaer staat onder grote druk bij United na de nederlaag van vorige week in eigen stadion tegen Liverpool (0-5). Hij zag zijn ploeg aan de laatste vier competitiewedstrijden slechts 1 punt overhouden. Manchester United is afgezakt naar de zevende positie op de ranglijst, met een achterstand van 8 punten op koploper Chelsea.
Solskjaer sprak deze week even met zijn oude trainer Alex Ferguson. Hij zag zijn spelers de afgelopen dagen ook scherp trainen. "Maar nu moeten we het op het veld laten zien. We moeten reageren en ik moet de spelers in de juiste vorm brengen. Ik ben daar verantwoordelijk voor."
De Noor begrijpt waarom zijn ploeg veel kritiek in de media krijgt. "Maar ik erger me wel aan leugens. Het is niet zo dat Paul Pogba zijn contract niet meer wil verlengen na de nederlaag tegen Liverpool. Dat zijn leugens. Daar verzet ik mezelf tegen."
Meer uit Voetbal
ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.
2 uur geledenMONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenGUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.
7 uur geledenPRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
11 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
12 uur geleden