Trainer Solskjaer vecht verder met Manchester United
MANCHESTER (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjaer legt zich niet neer bij de slechte resultaten van Manchester United. "Ik heb in mijn periode als trainer hier al twee of drie keer een crisis meegemaakt", zei de Noor in de aanloop naar het uitduel van zaterdag met Tottenham Hotspur. "Maar ik heb altijd terug kunnen vechten."
Solskjaer staat onder grote druk bij United na de nederlaag van vorige week in eigen stadion tegen Liverpool (0-5). Hij zag zijn ploeg aan de laatste vier competitiewedstrijden slechts 1 punt overhouden. Manchester United is afgezakt naar de zevende positie op de ranglijst, met een achterstand van 8 punten op koploper Chelsea.
Solskjaer sprak deze week even met zijn oude trainer Alex Ferguson. Hij zag zijn spelers de afgelopen dagen ook scherp trainen. "Maar nu moeten we het op het veld laten zien. We moeten reageren en ik moet de spelers in de juiste vorm brengen. Ik ben daar verantwoordelijk voor."
De Noor begrijpt waarom zijn ploeg veel kritiek in de media krijgt. "Maar ik erger me wel aan leugens. Het is niet zo dat Paul Pogba zijn contract niet meer wil verlengen na de nederlaag tegen Liverpool. Dat zijn leugens. Daar verzet ik mezelf tegen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
4 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
5 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.
1 uur geledenROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
13 uur geleden