Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Solskjaer ontkent interesse van United in verdediger Aké

Trainer Solskjaer ontkent interesse van United in verdediger Aké

MANCHESTER (ANP) - Trainer Ole Gunnar Solskjaer ontkent dat hij Nathan Aké heeft aangemoedigd naar Manchester United te komen. "Ik heb al zeven centrumverdedigers", zei hij woensdag op een persconferentie voor het uitduel van donderdag met Aston Villa.

De 25-jarige Aké ging zaterdag met Bournemouth onderuit tegen Manchester United: 5-2. Na afloop van dat duel had hij een onderonsje met Solskjaer. Analisten op televisie dachten dat ze de Noorse coach hoorde zeggen dat hij een linksbenige centrale verdediger nodig heeft.

Aké speelde in de jeugd van ADO Den Haag en Feyenoord voordat hij naar Chelsea vertrok. Bournemouth nam hem drie jaar geleden voor ruim 22 miljoen euro over van de topclub uit Londen.

Meer uit Voetbal

Vier treffers Greenwood helpen Marseille aan koppositie

MARSEILLE (ANP) - Olympique Marseille heeft de koppositie in Frankrijk overgenomen van Paris Saint-Germain. Mason Greenwood hielp de thuisploeg met vier treffers langs Le Havre: 6-2.

10 uur geleden
Ajax verder in de problemen na thuisnederlaag tegen AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is al vroeg in het seizoen ver achteropgeraakt in de strijd om de bovenste plaatsen van de Eredivisie. De ploeg van trainer John Heitinga leed tegen AZ (0-2) de eerste competitienederlaag, na vier gelijke spelen in uitduels.

10 uur geleden
NAC wint thuis niet van PEC ondanks twee treffers Van Hooijdonk

BREDA (ANP) - NAC Breda is ondanks twee treffers van Sydney van Hooijdonk in het thuisduel met PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 2-2-gelijkspel. De spits zette de thuisploeg met zijn derde en vierde doelpunt in vier wedstrijden op een 2-0-voorsprong, maar daar herstelden de Zwollenaren zich van.

10 uur geleden
Ajax verliest thuisduel met AZ en raakt verder achterop

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen AZ verloren: 0-2. De bezoekers uit Alkmaar profiteerden voor rust van twee fouten in de defensie van de ploeg van trainer John Heitinga.

10 uur geleden
Internazionale wint uitduel met AS Roma om koppositie

ROME (ANP) - Internazionale heeft dankzij een zege bij AS Roma (0-1) de koppositie overgenomen van de concurrent. De twee ploegen hebben net als kampioen Napoli 15 punten uit zeven wedstrijden, de club uit Milaan heeft het beste doelsaldo.

10 uur geleden
PSV-trainer Bosz tevreden met reactie Gasiorowski na grote fout

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiszege op Go Ahead Eagles (2-1) te spreken over de manier waarop Yarek Gasiorowski zich herstelde van een grote fout. De jonge verdediger speelde de bal na ruim een uur spelen bij een voorsprong van 2-0 niet goed terug op doelman Matej Kovar, waarna Go Ahead-spits Milan Smit kon profiteren.

12 uur geleden
FC Utrecht boekt tegen Volendam eerste zege sinds eind augustus

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in het thuisduel met FC Volendam de eerste zege geboekt sinds 31 augustus. De ploeg van trainer Ron Jans stond halverwege op een 1-0-achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht: 3-1.

12 uur geleden