Trainer Solskjaer denkt met United al aan volgend seizoen
MANCHESTER (ANP/RTR) - Trainer Ole Gunnar Solskjaer had meer verwacht van zijn eerste jaar bij Manchester United. "We lopen achter. Ik had gehoopt dat we verder zouden zijn" erkent de Noorse oefenmeester.
Manchester United bekleedt een teleurstellende achtste positie op de ranglijst, met al 24 punten minder dan koploper Liverpool. United heeft na achttien duels vier punten minder dan vorig jaar rond deze tijd.
"We zullen dit seizoen gebruiken om een goed team voor volgend jaar te smeden", zegt Solskjaer. "Maar hopelijk kunnen we dat proces versnellen met goede resultaten. We willen weer een team zijn dat gaat domineren. Dat heeft tijd nodig. Liverpool was ook niet meteen de ploeg die het nu is."
Solskjaer volgde op 19 december vorig jaar trainer José Mourinho op bij United, dat donderdag tegen het als negende geklasseerde Newcastle United speelt. Voor zaterdag staat een duel met Burnley op het programma.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
18 minuten geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geblesseerd en strompelde van het veld.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.
2 uur geledenALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.
3 uur geledenBREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.
5 uur geleden