Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot ziet verdediger Konaté wegvallen bij Liverpool

Trainer Slot ziet verdediger Konaté wegvallen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van koploper Liverpool lijkt het de komende tijd te moeten doen zonder verdediger Ibrahima Konaté. De 25-jarige Fransman bevestigde op Instagram dat hij woensdag tijdens de zege op Real Madrid in de Champions League (2-0) een blessure heeft opgelopen.

"Erg frustrerend om deze blessure te krijgen aan het einde van een geweldige wedstrijd op woensdag", schreef Konaté in zijn bericht, dat werd gedeeld op de website van Liverpool. "Nu beginnen we aan de revalidatie, maar ik kan beloven dat ik terugkom en opnieuw op mijn best zal zijn. Bedankt voor de geweldige steun op Anfield."

Volgens berichten in de Engelse media zou Konaté mogelijk vijf tot zes weken afwezig kunnen zijn. De blessure komt op een slecht moment. Liverpool treft zondag nummer 2 Manchester City. De ploeg van Slot heeft na twaalf wedstrijden een voorsprong van 8 punten op de regerend kampioen uit Manchester.

Meer uit Voetbal

Ajax wil efficiënter opereren en kijkt ook naar beursnotering

AMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het bespreekbaar dat de club van de beurs gaat. "Maar we gaan vooral onderzoeken hoe we ons voetbalbedrijf efficiënter kunnen maken", vertelde vicevoorzitter Dirk Anbeek van de raad van commissarissen van de club uit Amsterdam tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

2 uur geleden
Grim blijft voorlopig interim-trainer bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim is ook de komende duels interim-trainer van Ajax. Dat zei algemeen directeur Menno Geelen tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.

2 uur geleden
Ronaldo vertrekt bij Portugal en dreigt duels op WK te missen

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van Portugal verlaten. De 40-jarige aanvaller kreeg donderdag een rode kaart in het verloren uitduel met Ierland (2-0) en is automatisch geschorst voor de volgende wedstrijd zondag tegen Armenië.

6 uur geleden
Bondscoach Menzo is emoties nauwelijks de baas na zege Suriname

PARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo was zijn emoties nauwelijks de baas na de ruime zege op El Salvador in het kwalificatietoernooi voor het WK (4-0). "Er gaat zoveel in mij om", zei hij op een persconferentie. "Mijn vrouw belde me net huilend op. Dat zegt genoeg. We zijn nog één stap verwijderd van die ene heel grote droom."

8 uur geleden
Curaçao zet met winst op Bermuda belangrijke stap naar WK voetbal

BERMUDA (ANP) - Curaçao heeft met winst op Bermuda een belangrijke stap gezet op weg naar het WK voetbal van 2026. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat won de uitwedstrijd met 0-7. Curaçao plaatste zich nog nooit voor de eindronde van een WK voetbal.

15 uur geleden
Suriname na zege op El Salvador dichter bij eerste WK-deelname

PARAMARIBO (ANP) - Suriname heeft met een 4-0-thuiszege in Paramaribo op El Salvador een volgende stap gezet richting het WK voetbal van volgend jaar. De 'Natio' van bondscoach Stanley Menzo kan zich volgende week in de uitwedstrijd tegen Guatemala voor het eerst in de geschiedenis plaatsen voor het eindtoernooi.

16 uur geleden
Frankrijk verzekert zich van WK, Portugal onderuit in Ierland

PARIJS (ANP) - Frankrijk is zeker van het WK voetbal. De Fransen hadden op donderdagavond aan een 4-0-overwinning op Oekraïne genoeg om als winnaar van Groep D naar het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico te gaan.

19 uur geleden