Trainer Slot ziet Paixão zich goed ontwikkelen bij Feyenoord
LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Arne Slot vierde het derde doelpunt van Feyenoord tegen SC Cambuur alsof het de openingstreffer was. "Er zullen misschien mensen zijn die denken: wat maakt die man zich druk?" zei Slot na de zege van 3-0 in Leeuwarden. "We waren zo dominant en zo veel beter. En toch kan een tegentreffer een wedstrijd dan nog op de kop zetten. Na die 3-0 kon het bijna niet meer fout gaan."
Slot was tevreden over het spel van Feyenoord in Leeuwarden. "Maar we hadden wel eerder afstand moeten nemen", zo doelde hij onder meer op een kopbal op de lat van Igor Paixão en schoten op de paal van Santiago Giménez en Lutsharel Geertruida.
Slot ziet de Braziliaanse aanvaller Paixão steeds beter worden. "Hij klopt echt op de deur. Tegen Sparta scoorde hij als vervanger van de geschorste Idrissi", zei Slot bij ESPN. "Paixão mocht tegen RKC starten omdat Alireza niet helemaal fit was. Donderdag tegen AS Roma heb ik weer voor Jahanbakhsh gekozen. Nu was het de beurt voor Paixão. Hij heeft het goed gedaan met zijn snelheid en snelle voetbewegingen. Giménez had misschien nog wel vaker van zijn voorzetten moeten profiteren."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
54 minuten geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
2 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
15 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
17 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
17 uur geleden