Trainer Slot wil Kökcü graag bij Feyenoord houden
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot legt zich nog niet neer bij een vertrek van Orkun Kökcü. "Orkun is een geweldige speler", zei hij op een persconferentie voor het laatste competitieduel van zondag met Vitesse. "Kwalitatief gezien kan hij een hoger niveau aan. Maar wij gaan ook als Feyenoord zijnde op een hoger niveau actief zijn in Europa. Dat is voor hem ook een prachtige kans. Ik zal er alles aan doen om hem hier te houden."
Slot en Kökcü hebben dit seizoen een goede band opgebouwd. "Hij is een speler die ik enorm waardeer, als mens en als speler", zei de trainer over zijn aanvoerder. "Dat wil niet zeggen dat hij niet zonder mij kan. Hij heeft het volste recht om zijn keuzes naast elkaar te leggen en als hij een andere keuze maakt, dan zal er een mooie transfersom tegenover staan."
De 22-jarige Kökcü staat tot medio 2025 bij Feyenoord onder contract. De kampioen uit Rotterdam maakte vrijdag bekend dat Slot zijn contract tot de zomer van 2026 heeft verlengd.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.
35 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
7 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
8 uur geledenTILBURG (ANP) - Hekkensluiter Willem II heeft tegen PEC Zwolle het derde punt van dit Eredivisieseizoen gepakt. In Tilburg werd het vrijdagavond 1-1. Het betekent ook het eerste punt sinds de terugkeer van trainer Jurgen Streppel. Hij vervangt de in oktober ontslagen John Stegeman en begon een week geleden met een 7-0-nederlaag bij PSV. PEC, dat ook een trainerswissel onderging, heeft nu 12 punten uit twaalf wedstrijden en staat voorlopig dertiende.
20 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft vrijdag met 5-1 gewonnen van Roda JC en is daarmee uitgelopen op de ranglijst in de eerste divisie. De koploper heeft 35 punten na veertien wedstrijden. Nummer 2 VVV-Venlo speelde met 1-1 gelijk tegen Jong PSV en heeft 29 punten. Tristan van Gilst had met drie doelpunten een groot aandeel in de overwinning van Heracles. Ook topscorer van de eerste divisie Jean-Paul N'Djoli was met twee doelpunten belangrijk.
20 uur geleden