Trainer Slot weet niet of Giménez bij Feyenoord blijft
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord is erg tevreden over de manier waarop zijn spits Santiago Giménez zich ontwikkelt. "In het begin van het seizoen zag ik tijdens een invalbeurt van een half uur hoe goed hij is", zei hij na de zege op RKC Waalwijk (5-1). "Maar nu wordt het pas echt interessant. Hij kan nu een heel duel mee in ons tempo."
Slot weet niet of Giménez ook volgend seizoen voor Feyenoord speelt. "Het is al bijzonder dat hij hier voetbalt", stelde hij. "De meeste mensen weten niet dat je in Mexico al meer geld kunt verdienen dan bij Feyenoord. Het zegt veel over hem dat hij bewuste keuzes maakt in zijn carrière en toch naar Europa komt om hier te voetballen. Dan is de vraag hoe hij zelf naar het vervolg van zijn loopbaan kijkt. Het is niet uit te sluiten dat er links en rechts een club is die zegt: 'Hij schiet ze makkelijk binnen en is nog vrij jong'."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
13 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
19 uur geleden