Trainer Slot weet niet of Giménez bij Feyenoord blijft
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord is erg tevreden over de manier waarop zijn spits Santiago Giménez zich ontwikkelt. "In het begin van het seizoen zag ik tijdens een invalbeurt van een half uur hoe goed hij is", zei hij na de zege op RKC Waalwijk (5-1). "Maar nu wordt het pas echt interessant. Hij kan nu een heel duel mee in ons tempo."
Slot weet niet of Giménez ook volgend seizoen voor Feyenoord speelt. "Het is al bijzonder dat hij hier voetbalt", stelde hij. "De meeste mensen weten niet dat je in Mexico al meer geld kunt verdienen dan bij Feyenoord. Het zegt veel over hem dat hij bewuste keuzes maakt in zijn carrière en toch naar Europa komt om hier te voetballen. Dan is de vraag hoe hij zelf naar het vervolg van zijn loopbaan kijkt. Het is niet uit te sluiten dat er links en rechts een club is die zegt: 'Hij schiet ze makkelijk binnen en is nog vrij jong'."
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
2 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
5 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
5 uur geleden