Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot vindt AS Roma een mooie tegenstander voor Feyenoord

Trainer Slot vindt AS Roma een mooie tegenstander voor Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord kijkt uit naar het tweeluik met AS Roma in de kwartfinales van de Europa League. "Het is een prachtig affiche", aldus Slot. "AS Roma is een heel mooie tegenstander. We kijken uit naar die duels."

Feyenoord verloor vorig jaar van AS Roma in de finale van de Conference League (1-0). "Maar zij hebben zich daarna versterkt met spelers als Paulo Dybala, Nemanja Matic en natuurlijk Georginio Wijnaldum. En wij hebben bijna een compleet nieuwe ploeg. Dus eigenlijk heeft vergelijken met die finale weinig zin meer", zei Slot.

Bij winst op AS Roma neemt Feyenoord het bij de laatste vier op tegen de winnaar van de ontmoeting tussen de Duitse club Bayer Leverkusen en Union uit België. De andere twee kwartfinales zijn Manchester United - Sevilla en Juventus - Sporting. "Ik denk dat het wel een voordeel is dat we United pas in de finale kunnen treffen", zei Slot. "Die ploeg is voor mij de grote favoriet."

Eerst thuis

Feyenoord speelt op 13 april eerst thuis tegen AS Roma. De return is een week later in de hoofdstad van Italië. Feyenoord mocht eerder dit seizoen geen fans meenemen naar de uitwedstrijd tegen Lazio. De burgemeester van Rome gaf daar geen toestemming voor na ongeregeldheden in 2015 met supporters van Feyenoord. Daarbij raakte de Barcaccia-fontein beschadigd.

"Ik hoop natuurlijk dat onze fans mee mogen en dat ze zich dan ook goed gedragen", zei Slot. "Stel dat ze niet mogen gaan, dan weet ik ook niet of je moet voorkomen dat supporters van AS Roma hier naar toe komen. Aan de ene kant heb je dan geen competitievervalsing. Maar het is ook raar om ze te straffen als ze zich altijd goed hebben gedragen."

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

2 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

2 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

5 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

8 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

9 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

10 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

12 uur geleden