Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot verwacht tegen Luzern beter spel van Feyenoord

Trainer Slot verwacht tegen Luzern beter spel van Feyenoord

LUZERN (ANP) - Coach Arne Slot verwacht tegen FC Luzern een beter Feyenoord dan in de tweede voorronde van de Conference League tegen FC Drita. "Mensen gaan een beter Feyenoord zien dan afgelopen donderdag tegen FC Drita", zei de trainer van de Rotterdammers. "Criticasters zullen zeggen: 'Dat kan toch niet anders.' En dan moet ik ze een beetje gelijk geven."

De Rotterdammers ontsnapten aan uitschakeling tegen de club uit Kosovo in de tweede voorronde van het nieuwe Europese clubtoernooi door drie treffers van Guus Til (3-2). "Het was tegen FC Drita zeker niet goed van ons", erkende Slot. "We zijn een ronde verder gekomen, maar niet met het beste voetbal. Samen willen we nu in deze wedstrijden een beter Feyenoord laten zien. Wat ik zie op trainingen is goed."

Feyenoord hoopt zich tegen de Zwitsers te plaatsen voor de play-offs voor de groepsfase van de Conference League. Mocht de ploeg van Slot over twee wedstrijden winnen dan is of het Zweedse IF Elfsborg of FK Velez Mostar uit Bosnië en Herzegovina de tegenstander. "Misschien doet het wel wat met de jongens dat het qua spel en prestaties nog niet is wat we willen", zei de coach. "Maar ik ben ervan overtuigd dat we beter kunnen dan wat we tot nu toe laten zien. Winnen helpt daarbij."

Aanwinst Gernot Trauner is met de ploeg meegereisd naar Luzern. Volgens Slot kan de Oostenrijkse verdediger een volledige wedstrijd spelen.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

11 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

13 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

13 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

16 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

18 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

19 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

19 uur geleden