Trainer Slot verwacht tegen Luzern beter spel van Feyenoord
LUZERN (ANP) - Coach Arne Slot verwacht tegen FC Luzern een beter Feyenoord dan in de tweede voorronde van de Conference League tegen FC Drita. "Mensen gaan een beter Feyenoord zien dan afgelopen donderdag tegen FC Drita", zei de trainer van de Rotterdammers. "Criticasters zullen zeggen: 'Dat kan toch niet anders.' En dan moet ik ze een beetje gelijk geven."
De Rotterdammers ontsnapten aan uitschakeling tegen de club uit Kosovo in de tweede voorronde van het nieuwe Europese clubtoernooi door drie treffers van Guus Til (3-2). "Het was tegen FC Drita zeker niet goed van ons", erkende Slot. "We zijn een ronde verder gekomen, maar niet met het beste voetbal. Samen willen we nu in deze wedstrijden een beter Feyenoord laten zien. Wat ik zie op trainingen is goed."
Feyenoord hoopt zich tegen de Zwitsers te plaatsen voor de play-offs voor de groepsfase van de Conference League. Mocht de ploeg van Slot over twee wedstrijden winnen dan is of het Zweedse IF Elfsborg of FK Velez Mostar uit Bosnië en Herzegovina de tegenstander. "Misschien doet het wel wat met de jongens dat het qua spel en prestaties nog niet is wat we willen", zei de coach. "Maar ik ben ervan overtuigd dat we beter kunnen dan wat we tot nu toe laten zien. Winnen helpt daarbij."
Aanwinst Gernot Trauner is met de ploeg meegereisd naar Luzern. Volgens Slot kan de Oostenrijkse verdediger een volledige wedstrijd spelen.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
2 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
3 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
5 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
5 uur geleden