Trainer Slot verwacht tegen Luzern beter spel van Feyenoord
LUZERN (ANP) - Coach Arne Slot verwacht tegen FC Luzern een beter Feyenoord dan in de tweede voorronde van de Conference League tegen FC Drita. "Mensen gaan een beter Feyenoord zien dan afgelopen donderdag tegen FC Drita", zei de trainer van de Rotterdammers. "Criticasters zullen zeggen: 'Dat kan toch niet anders.' En dan moet ik ze een beetje gelijk geven."
De Rotterdammers ontsnapten aan uitschakeling tegen de club uit Kosovo in de tweede voorronde van het nieuwe Europese clubtoernooi door drie treffers van Guus Til (3-2). "Het was tegen FC Drita zeker niet goed van ons", erkende Slot. "We zijn een ronde verder gekomen, maar niet met het beste voetbal. Samen willen we nu in deze wedstrijden een beter Feyenoord laten zien. Wat ik zie op trainingen is goed."
Feyenoord hoopt zich tegen de Zwitsers te plaatsen voor de play-offs voor de groepsfase van de Conference League. Mocht de ploeg van Slot over twee wedstrijden winnen dan is of het Zweedse IF Elfsborg of FK Velez Mostar uit Bosnië en Herzegovina de tegenstander. "Misschien doet het wel wat met de jongens dat het qua spel en prestaties nog niet is wat we willen", zei de coach. "Maar ik ben ervan overtuigd dat we beter kunnen dan wat we tot nu toe laten zien. Winnen helpt daarbij."
Aanwinst Gernot Trauner is met de ploeg meegereisd naar Luzern. Volgens Slot kan de Oostenrijkse verdediger een volledige wedstrijd spelen.
Meer uit Voetbal
DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
1 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
12 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
15 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
18 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
1 dag geleden