Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
Jota maakte in 2020 de overstap van Wolverhampton Wanderers naar Liverpool. "Terugblikken op alles wat er de afgelopen twaalf maanden is gebeurd, roept een achtbaan aan emoties op. Maar het is normaal om in deze tijd van het jaar terug te kijken op alles wat er is gebeurd", laat Slot weten op de website van Liverpool.
"Daardoor denk ik vooral aan de familie van Diogo Jota, die hun eerste kerst zonder hem zullen hebben", zegt Slot over de overleden Portugees. "Het is niet aan mij om hen te vertellen waar ze troost moeten zoeken, als dat al mogelijk is. Ik kan alleen maar hopen dat de liefde en genegenheid die Diogo nog steeds oproept, hen enige troost biedt."
"Het gevoel van verlies zal zaterdag natuurlijk extra sterk zijn, omdat het de eerste keer is dat twee oude clubs van Diogo elkaar treffen sinds zijn tragische overlijden", beseft Slot. "Net als wij was Wolverhampton Wanderers duidelijk zwaar aangedaan door het verlies van zo'n bijzondere speler en persoon. Dus mijn gedachten zijn ook bij hen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
14 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
18 uur geleden