Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot verwacht Bijlow na interlands terug bij Feyenoord

Trainer Slot verwacht Bijlow na interlands terug bij Feyenoord

MADRID (ANP) - Justin Bijlow kan na de interlandperiode zijn rentree bij Feyenoord maken. De doelman is nagenoeg hersteld van een polsblessure en is volgens zijn trainer Arne Slot op 21 oktober vermoedelijk weer inzetbaar voor een competitieduel met Vitesse.

"Ik denk dat een blessuretraject altijd als volgt verloopt", zei Slot op zijn laatste persconferentie voor het uitduel van woensdag met Atlético Madrid in de Champions League. "Je gaat eerst apart trainen, als dat goed genoeg is ga je met de groep trainen. Dan kun je, meestal na een week, vaststellen of een speler weer klaar is om te spelen. Justin heeft één of twee trainingen met de groep meegedaan. Dus het is heel aannemelijk dat hij na de interlandbreak weer volledig inzetbaar is."

Bijlow en de geschorste Santiago Giménez zijn met Feyenoord mee naar Madrid gereisd. De geblesseerde Luka Ivanusec is in Rotterdam achtergebleven. "Hij heeft een enkelblessure, als je daarmee gaat vliegen is het ook niet goed", zei Slot. "Hij zit nog in het traject van de fysio. Santiago en Justin kunnen alweer met de groep trainen."

Meer uit Voetbal

AZ-coach Echteld laat Daal om disciplinaire redenen buiten basis

KRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.

50 minuten geleden
Verdediger Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.

1 uur geleden
Barcelona dient klacht in bij UEFA voor onbestraft hands Atlético

BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.

1 uur geleden
Spits Parrott keert tegen Sjachtar terug in basiselftal AZ

KRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.

1 uur geleden
Ajax verlengt contract middenvelder Mokio met vier jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.

2 uur geleden
Introverte Brugts wil bij Oranje vooral met haar voeten spreken

ZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.

3 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie opnieuw naar WK voetbal

ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.

4 uur geleden