Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot verwacht Bijlow na interlands terug bij Feyenoord

Trainer Slot verwacht Bijlow na interlands terug bij Feyenoord

MADRID (ANP) - Justin Bijlow kan na de interlandperiode zijn rentree bij Feyenoord maken. De doelman is nagenoeg hersteld van een polsblessure en is volgens zijn trainer Arne Slot op 21 oktober vermoedelijk weer inzetbaar voor een competitieduel met Vitesse.

"Ik denk dat een blessuretraject altijd als volgt verloopt", zei Slot op zijn laatste persconferentie voor het uitduel van woensdag met Atlético Madrid in de Champions League. "Je gaat eerst apart trainen, als dat goed genoeg is ga je met de groep trainen. Dan kun je, meestal na een week, vaststellen of een speler weer klaar is om te spelen. Justin heeft één of twee trainingen met de groep meegedaan. Dus het is heel aannemelijk dat hij na de interlandbreak weer volledig inzetbaar is."

Bijlow en de geschorste Santiago Giménez zijn met Feyenoord mee naar Madrid gereisd. De geblesseerde Luka Ivanusec is in Rotterdam achtergebleven. "Hij heeft een enkelblessure, als je daarmee gaat vliegen is het ook niet goed", zei Slot. "Hij zit nog in het traject van de fysio. Santiago en Justin kunnen alweer met de groep trainen."

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

5 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

5 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

6 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

8 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

9 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

11 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

11 uur geleden