Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot van Feyenoord rekent op Wieffer in Rome

Trainer Slot van Feyenoord rekent op Wieffer in Rome

ROME (ANP) - Mats Wieffer kan dinsdagavond voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen Lazio in de Champions League. De middenvelder miste zaterdag het uitduel met RKC Waalwijk omdat hij ziek was. "Wieffer voelt zich veel fitter dan zaterdagavond", vertelde trainer Arne Slot op zijn laatste persconferentie voor het duel in Stadio Olimpico. "Ik heb alle reden om aan te nemen dat hij kan spelen."

Gernot Trauner maakt ook weer deel uit van de selectie van Feyenoord. De aanvoerder is hersteld van een knieblessure, maar verschijnt niet aan de aftrap in Rome. "We zijn blij dat hij er weer bij is", zei Slot. "Nu kan hij hier ook met de groep trainen. Maar hij is even weg geweest. Hij zal niet starten."

Feyenoord won twee weken geleden de thuiswedstrijd tegen Lazio met 3-1. De kampioen van Nederland kan de achtste finales van de Champions League nauwelijks meer ontgaan als de Rotterdammers de huidige nummer 10 van de Serie A opnieuw verslaan.

"Maar we rekenen ons niet rijk", zei Slot. "Lazio heeft nog steeds een uitstekende ploeg, maar ze zitten in zo'n fase dat ze niet altijd krijgen waar ze recht op hebben. Uitwedstrijden laten zich ook niet vergelijken met thuisduels. We speelden twee weken geleden tegen Lazio onze beste wedstrijd van dit seizoen. Maar we hebben ze niet alleen fysiek verslagen, ook mentaal. Als wij druk gaan zetten, dan gaat een volle Kuip brullen. De steun van onze supporters doet wel wat met onze tegenstanders."

Slot kan tegen Lazio nog geen beroep doen op de geblesseerde Yankuba Minteh.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

7 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

8 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

11 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

12 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

12 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

13 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

15 uur geleden