Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot van AZ wil nog niet van titelstrijd spreken

Trainer Slot van AZ wil nog niet van titelstrijd spreken

ALKMAAR (ANP) - Halverwege december kwam AZ in punten naast Ajax, daarna liep de achterstand op tot zes punten en nu lijkt AZ toch weer de concurrentiestrijd met de Amsterdammers aan te kunnen gaan. Trainer Arne Slot van de Alkmaarders kan wel lachen om de vragen over de titelstrijd. "Het zit dicht bij elkaar. Dan is het volgens velen weer beslist, dan weer niet. Het is voor mij als trainer om daar een middenweg in te vinden", zei hij na de zege van 4-0 op RKC Waalwijk.

Slot genoot van de doelpunten die zijn ploeg tegen RKC maakte. "Als trainer vond ik de tweede de mooiste, dat was een perfecte aanval", zei hij over het doelpunt van Myron Boadu, die de bal na een voorzet van rechts van Jonas Svensson in het doel werkte. "Als je puur naar individuele klasse kijkt was de 3-0 van Oussama Idrissi de mooiste. Soms loopt hij zich ook wel eens vast, maar hij kan geweldige dingen laten zien."

RKC kreeg voor rust in Alkmaar een paar goede kansen. "Het is geen slechte ploeg, dat zei ik vooraf al", aldus Slot. "RKC doet heel veel dingen goed. Ik kan me ook niet voorstellen dat het zo blijft gaan. Ze creëren veel mogelijkheden."

Meer uit Voetbal

NAC wint van FC Volendam met 1-0 door doelpunt in slotfase

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.

10 minuten geleden
Dortmund speelt gelijk in aanloop naar topduel met Bayern München

LEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.

1 uur geleden
PSV na achterstand met 3-1 te sterk voor sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in eigen huis met 3-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van trainer Peter Bosz kwam in de eerste helft op achterstand door een doelpunt van Heerenveen-spits Lasse Nordas. Maar door doelpunten van Ivan Perisic, Myron Boadu en Ricardo Pepi draaide de koploper van de Eredivisie de wedstrijd om.

1 uur geleden
Real Madrid verliest bij Osasuna na doelpunt in slotfase

PAMPLONA (ANP) - De Spaanse koploper Real Madrid heeft een nederlaag geleden op bezoek bij Osasuna. In Pamplona won de thuisploeg door een late winnende treffer met 2-1. Door het verlies kan FC Barcelona, dat zondag tegen Levante speelt, de koppositie in de Spaanse competitie overnemen. Real heeft 2 punten voorsprong op Barcelona.

1 uur geleden
Alcaraz boekt in Qatar tweede toernooizege van het jaar

DOHA (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de Qatar Open gewonnen. In Doha kwam hij in de finale geen moment in de problemen tegen Arthur Fils, de Franse nummer 40 van de wereld. Alcaraz won in twee sets: 6-2 6-1.

1 uur geleden
Internazionale verslaat Lecce dankzij twee late doelpunten

LECCE (ANP) - Internazionale heeft drie dagen na de zware nederlaag in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Bodø/Glimt (3-1) een moeizame zege geboekt bij Lecce. De koploper van de Serie A won dankzij twee late doelpunten met 2-0 van de nummer 17.

1 uur geleden
Fitz-Jim vervangt afwezige Klaassen in thuisduel van Ajax met NEC

AMSTERDAM (ANP) - Kian Fitz-Jim begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen NEC. De middenvelder vervangt Davy Klaassen, die onvoldoende fit is en ontbreekt in de selectie van de thuisploeg.

3 uur geleden