Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot van AZ wil nog niet van titelstrijd spreken

Trainer Slot van AZ wil nog niet van titelstrijd spreken

ALKMAAR (ANP) - Halverwege december kwam AZ in punten naast Ajax, daarna liep de achterstand op tot zes punten en nu lijkt AZ toch weer de concurrentiestrijd met de Amsterdammers aan te kunnen gaan. Trainer Arne Slot van de Alkmaarders kan wel lachen om de vragen over de titelstrijd. "Het zit dicht bij elkaar. Dan is het volgens velen weer beslist, dan weer niet. Het is voor mij als trainer om daar een middenweg in te vinden", zei hij na de zege van 4-0 op RKC Waalwijk.

Slot genoot van de doelpunten die zijn ploeg tegen RKC maakte. "Als trainer vond ik de tweede de mooiste, dat was een perfecte aanval", zei hij over het doelpunt van Myron Boadu, die de bal na een voorzet van rechts van Jonas Svensson in het doel werkte. "Als je puur naar individuele klasse kijkt was de 3-0 van Oussama Idrissi de mooiste. Soms loopt hij zich ook wel eens vast, maar hij kan geweldige dingen laten zien."

RKC kreeg voor rust in Alkmaar een paar goede kansen. "Het is geen slechte ploeg, dat zei ik vooraf al", aldus Slot. "RKC doet heel veel dingen goed. Ik kan me ook niet voorstellen dat het zo blijft gaan. Ze creëren veel mogelijkheden."

Meer uit Voetbal

AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

13 minuten geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

1 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft de koppositie in de Bundesliga verstevigd met een zege op Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0.

1 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

4 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

8 uur geleden
SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

22 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

22 uur geleden