Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot snapt dat Sarri niet heeft genoten in De Kuip

Trainer Slot snapt dat Sarri niet heeft genoten in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot snapt dat zijn collega Maurizio Sarri van Lazio weinig goede herinneringen heeft overgehouden aan het duel van vorig jaar tussen beide ploegen in De Kuip. De Italiaanse coach vertelde na die wedstrijd dat hij was bekogeld met glazen vol urine. Een fan van Feyenoord gooide zelfs een katheter richting het speelveld.

"Hij vond een specifiek aspect van De Kuip niet zo plezierig, en daarin kan ik me volledig vinden", vertelde Slot op zijn laatste persconferentie voor het thuisduel van woensdag met Lazio in de Champions League. "Want ik denk dat we in Nederland volledig doorslaan als het om bekertjes gaat die ergens verdwaald op een veld liggen. Maar als ik op die bewuste avond naar links keek, dan zag ik hoe spelers van Lazio werden bedolven door bierglazen. Ik denk dat dit niet de bedoeling is van de geweldige sfeer in De Kuip."

"Ik snap ook dat hij verrast is als er een katheter wordt gegooid", vervolgde Slot. "Dat is vrij bizar. Maar ik denk ook dat Sarri kan genieten van de geweldige sfeer in ons stadion. Een volle Kuip is echt iets bijzonders en moois. Zeker als we het gooien van volle bierglazen, plus eventuele andere voorwerpen die op die avond voorbij kwamen, kunnen vermijden.

Feyenoord won vorig jaar het thuisduel met Lazio in de Europa League (1-0). De club had toen nog geen netten gespannen rond het speelveld.

Meer uit Voetbal

Japanse voetballer (58) maakt zich op voor 41e seizoen als prof

TOKIO (ANP/RTR) - De 58-jarige Japanner Kazuyoshi Miura maakt zich op voor zijn 41e seizoen als profvoetballer. "Mijn passie voor het voetbal is niet veranderd, hoe oud ik ook ben", zei hij tijdens een presentatie bij zijn nieuwe club Fukushima United.

2 uur geleden
Infantino: voetbal profiteert wereldwijd van kaartverkoop WK

DUBAI (ANP) - Alle inkomsten uit de kaartverkoop van het WK 2026 worden geïnvesteerd in het voetbal wereldwijd, verzekert voorzitter Gianni Infantino van de FIFA. "We zijn de enige organisatie in de wereld die voetbal wereldwijd financiert", zei de Zwitser. "Daarom wordt er in zoveel landen gevoetbald."

2 uur geleden
Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

12 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

14 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

16 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

17 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

18 uur geleden