Trainer Slot snapt dat Sarri niet heeft genoten in De Kuip
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot snapt dat zijn collega Maurizio Sarri van Lazio weinig goede herinneringen heeft overgehouden aan het duel van vorig jaar tussen beide ploegen in De Kuip. De Italiaanse coach vertelde na die wedstrijd dat hij was bekogeld met glazen vol urine. Een fan van Feyenoord gooide zelfs een katheter richting het speelveld.
"Hij vond een specifiek aspect van De Kuip niet zo plezierig, en daarin kan ik me volledig vinden", vertelde Slot op zijn laatste persconferentie voor het thuisduel van woensdag met Lazio in de Champions League. "Want ik denk dat we in Nederland volledig doorslaan als het om bekertjes gaat die ergens verdwaald op een veld liggen. Maar als ik op die bewuste avond naar links keek, dan zag ik hoe spelers van Lazio werden bedolven door bierglazen. Ik denk dat dit niet de bedoeling is van de geweldige sfeer in De Kuip."
"Ik snap ook dat hij verrast is als er een katheter wordt gegooid", vervolgde Slot. "Dat is vrij bizar. Maar ik denk ook dat Sarri kan genieten van de geweldige sfeer in ons stadion. Een volle Kuip is echt iets bijzonders en moois. Zeker als we het gooien van volle bierglazen, plus eventuele andere voorwerpen die op die avond voorbij kwamen, kunnen vermijden.
Feyenoord won vorig jaar het thuisduel met Lazio in de Europa League (1-0). De club had toen nog geen netten gespannen rond het speelveld.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
5 uur geleden