Trainer Slot snapt dat Feyenoord aanvaller Dilrosun laat gaan
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot heeft er alle begrip voor dat Feyenoord aanvaller Javairô Dilrosun naar het Mexicaanse Club América laat vertrekken. "Ik denk dat deze club en onze supporters ontzettend blij mogen zijn met het feit dat wij voor het tweede jaar op rij meer geld binnenhalen dan we uitgeven, al is het niet zo extreem als het jaar daarvoor", zei hij op een persmoment voor het uitduel van zondag met AZ.
"Daarbij komen de financiële inkomsten van de Champions League", vervolgt Slot. "We zetten een stevigere basis onder de financiële draagkracht van Feyenoord. Hoe sterker die wordt, hoe beter de transferwindows in de toekomst zullen zijn."
Slot had graag gezien dat Feyenoord zich nog had versterkt met een buitenspeler of verdediger. "Maar ik heb altijd aangegeven dat het voor ons zoeken is naar een speld in een hooiberg en die speld hebben we niet gevonden", zei hij. "Iedereen heeft er alles aan gedaan. Er is hard voor gewerkt. Zoals de jongens afgelopen zondag keihard hebben gewerkt tegen FC Twente, maar ook niet met het resultaat dat ik graag had gewild."
Slot had graag aanvaller Luciano Rodríguez uit Uruguay naar Feyenoord zien komen. Aanvaller Couhaib Driouech van Excelsior was ook in beeld bij de kampioen uit Rotterdam. "Maar ik vind niet dat hij ons aan de bovenkant versterkt", zei de coach.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een 3-0-overwinning op het laaggeklasseerde Cagliari. De ploeg van coach Cristian Chivu kwam door de zege een stap dichter bij de titel. De voorsprong op eerste achtervolger Napoli bedraagt 12 punten.
11 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Twee Iraanse voetbalsters die asiel kregen in Australië hebben in een gezamenlijke verklaring hun dankbaarheid uitgesproken voor de hulp van het land. Ze noemen Australië een "veilige haven" en spreken de wens uit een nieuw leven op te bouwen. "We zijn topsporters en het blijft onze droom om onze sportcarrière hier in Australië voort te zetten", schreven Fatemeh Pasandideh en Atefeh Ramezanisadeh.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.
19 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."
22 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.
1 dag geledenVIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.
1 dag geleden