Trainer Slot snapt dat Feyenoord aanvaller Dilrosun laat gaan
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot heeft er alle begrip voor dat Feyenoord aanvaller Javairô Dilrosun naar het Mexicaanse Club América laat vertrekken. "Ik denk dat deze club en onze supporters ontzettend blij mogen zijn met het feit dat wij voor het tweede jaar op rij meer geld binnenhalen dan we uitgeven, al is het niet zo extreem als het jaar daarvoor", zei hij op een persmoment voor het uitduel van zondag met AZ.
"Daarbij komen de financiële inkomsten van de Champions League", vervolgt Slot. "We zetten een stevigere basis onder de financiële draagkracht van Feyenoord. Hoe sterker die wordt, hoe beter de transferwindows in de toekomst zullen zijn."
Slot had graag gezien dat Feyenoord zich nog had versterkt met een buitenspeler of verdediger. "Maar ik heb altijd aangegeven dat het voor ons zoeken is naar een speld in een hooiberg en die speld hebben we niet gevonden", zei hij. "Iedereen heeft er alles aan gedaan. Er is hard voor gewerkt. Zoals de jongens afgelopen zondag keihard hebben gewerkt tegen FC Twente, maar ook niet met het resultaat dat ik graag had gewild."
Slot had graag aanvaller Luciano Rodríguez uit Uruguay naar Feyenoord zien komen. Aanvaller Couhaib Driouech van Excelsior was ook in beeld bij de kampioen uit Rotterdam. "Maar ik vind niet dat hij ons aan de bovenkant versterkt", zei de coach.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
3 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
6 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
19 uur geleden