Trainer Slot snapt dat Feyenoord aanvaller Dilrosun laat gaan
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot heeft er alle begrip voor dat Feyenoord aanvaller Javairô Dilrosun naar het Mexicaanse Club América laat vertrekken. "Ik denk dat deze club en onze supporters ontzettend blij mogen zijn met het feit dat wij voor het tweede jaar op rij meer geld binnenhalen dan we uitgeven, al is het niet zo extreem als het jaar daarvoor", zei hij op een persmoment voor het uitduel van zondag met AZ.
"Daarbij komen de financiële inkomsten van de Champions League", vervolgt Slot. "We zetten een stevigere basis onder de financiële draagkracht van Feyenoord. Hoe sterker die wordt, hoe beter de transferwindows in de toekomst zullen zijn."
Slot had graag gezien dat Feyenoord zich nog had versterkt met een buitenspeler of verdediger. "Maar ik heb altijd aangegeven dat het voor ons zoeken is naar een speld in een hooiberg en die speld hebben we niet gevonden", zei hij. "Iedereen heeft er alles aan gedaan. Er is hard voor gewerkt. Zoals de jongens afgelopen zondag keihard hebben gewerkt tegen FC Twente, maar ook niet met het resultaat dat ik graag had gewild."
Slot had graag aanvaller Luciano Rodríguez uit Uruguay naar Feyenoord zien komen. Aanvaller Couhaib Driouech van Excelsior was ook in beeld bij de kampioen uit Rotterdam. "Maar ik vind niet dat hij ons aan de bovenkant versterkt", zei de coach.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.
26 minuten geledenUTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.
2 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/DPA) - Real Sociedad heeft Pellegrino Matarazzo aangetrokken als nieuwe trainer. De 48-jarige Amerikaan is de opvolger van Sergio Francisco, die een week eerder werd ontslagen.
3 uur geledenKUALA LUMPUR (ANP/RTR) - De Aziatische voetbalbond komt met een eigen Nations League. De bond wil hiervoor de periodes voor interlands van de FIFA gebruiken, maar kwam nog niet met een datum voor de eerste editie.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.
4 uur geleden