Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot snapt dat Feyenoord aanvaller Dilrosun laat gaan

Trainer Slot snapt dat Feyenoord aanvaller Dilrosun laat gaan

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot heeft er alle begrip voor dat Feyenoord aanvaller Javairô Dilrosun naar het Mexicaanse Club América laat vertrekken. "Ik denk dat deze club en onze supporters ontzettend blij mogen zijn met het feit dat wij voor het tweede jaar op rij meer geld binnenhalen dan we uitgeven, al is het niet zo extreem als het jaar daarvoor", zei hij op een persmoment voor het uitduel van zondag met AZ.

"Daarbij komen de financiële inkomsten van de Champions League", vervolgt Slot. "We zetten een stevigere basis onder de financiële draagkracht van Feyenoord. Hoe sterker die wordt, hoe beter de transferwindows in de toekomst zullen zijn."

Slot had graag gezien dat Feyenoord zich nog had versterkt met een buitenspeler of verdediger. "Maar ik heb altijd aangegeven dat het voor ons zoeken is naar een speld in een hooiberg en die speld hebben we niet gevonden", zei hij. "Iedereen heeft er alles aan gedaan. Er is hard voor gewerkt. Zoals de jongens afgelopen zondag keihard hebben gewerkt tegen FC Twente, maar ook niet met het resultaat dat ik graag had gewild."

Slot had graag aanvaller Luciano Rodríguez uit Uruguay naar Feyenoord zien komen. Aanvaller Couhaib Driouech van Excelsior was ook in beeld bij de kampioen uit Rotterdam. "Maar ik vind niet dat hij ons aan de bovenkant versterkt", zei de coach.

Meer uit Voetbal

Duel NAC Breda - sc Heerenveen tijdelijk stilgelegd door vuurwerk

BREDA (ANP) - De wedstrijd in de Eredivisie tussen NAC Breda en sc Heerenveen is aan het begin van de tweede helft tijdelijk stilgelegd. Supporters van de thuisploeg gooiden vuurwerk op het veld, waarop scheidsrechter Sander van der Eijk de ploegen van het veld stuurde.

14 minuten geleden
Steijn en Smal nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.

2 uur geleden
Ajax begint met Dolberg en Gloukh tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.

2 uur geleden
Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

5 uur geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

5 uur geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

18 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

20 uur geleden