Trainer Slot: onacceptabel dat Feyenoord geen strafschop kreeg
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Arne Slot vindt dat Feyenoord een strafschop is onthouden tijdens de uitwedstrijd tegen FC Twente (1-1). "Dit was echt een onacceptabele beslissing", mopperde de coach van de koploper van de Eredivisie. "En dat in zo'n cruciaal duel. Het was voor mij 100 procent een penalty."
Slot doelde op een handsbal van Robin Pröpper die niet werd bestraft door scheidsrechter Allard Lindhout. "Pröpper kreeg een heel licht duwtje van Giménez", zei de trainer van Feyenoord. "Maar dat was geen overtreding. De eerste duw was van Brenet. En de scheidsrechter bestrafte dit soort duwtjes niet in de eerste 84 minuten."
De videoscheidsrechter besloot Lindhout niet te corrigeren. "Daarom vind ik het spel niet veel eerlijker geworden met de videoscheidsrechter", zei Slot. "Want die grijpt nooit in omdat er wel een beetje is geduwd. Wij zijn gewoon benadeeld. En nu houden we er over op. Volgende week spelen we tegen PSV. Daar gaan we ons op richten."
Ron Jans snapte de irritatie bij Slot en de spelers van Feyenoord. "Hij had die strafschop kunnen geven. Ik was niet ontevreden over die beslissing", zei de coach van FC Twente. "Maar ik heb ook heel veel Rotterdams theater gezien in deze wedstrijd. Spelers gingen naar de grond en grepen naar hun hoofd na lichte duwtjes. En misschien was het slim dat doelman Justin Bijlow die bal weggooide op het moment dat wij de inworp wilden nemen, maar het was wel onsportief."
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
22 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
1 uur geledenLORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
3 uur geleden