Trainer Slot: onacceptabel dat Feyenoord geen strafschop kreeg
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Arne Slot vindt dat Feyenoord een strafschop is onthouden tijdens de uitwedstrijd tegen FC Twente (1-1). "Dit was echt een onacceptabele beslissing", mopperde de coach van de koploper van de Eredivisie. "En dat in zo'n cruciaal duel. Het was voor mij 100 procent een penalty."
Slot doelde op een handsbal van Robin Pröpper die niet werd bestraft door scheidsrechter Allard Lindhout. "Pröpper kreeg een heel licht duwtje van Giménez", zei de trainer van Feyenoord. "Maar dat was geen overtreding. De eerste duw was van Brenet. En de scheidsrechter bestrafte dit soort duwtjes niet in de eerste 84 minuten."
De videoscheidsrechter besloot Lindhout niet te corrigeren. "Daarom vind ik het spel niet veel eerlijker geworden met de videoscheidsrechter", zei Slot. "Want die grijpt nooit in omdat er wel een beetje is geduwd. Wij zijn gewoon benadeeld. En nu houden we er over op. Volgende week spelen we tegen PSV. Daar gaan we ons op richten."
Ron Jans snapte de irritatie bij Slot en de spelers van Feyenoord. "Hij had die strafschop kunnen geven. Ik was niet ontevreden over die beslissing", zei de coach van FC Twente. "Maar ik heb ook heel veel Rotterdams theater gezien in deze wedstrijd. Spelers gingen naar de grond en grepen naar hun hoofd na lichte duwtjes. En misschien was het slim dat doelman Justin Bijlow die bal weggooide op het moment dat wij de inworp wilden nemen, maar het was wel onsportief."
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
44 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
13 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
14 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.
20 uur geleden