
Trainer Slot: onacceptabel dat Feyenoord geen strafschop kreeg
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Arne Slot vindt dat Feyenoord een strafschop is onthouden tijdens de uitwedstrijd tegen FC Twente (1-1). "Dit was echt een onacceptabele beslissing", mopperde de coach van de koploper van de Eredivisie. "En dat in zo'n cruciaal duel. Het was voor mij 100 procent een penalty."
Slot doelde op een handsbal van Robin Pröpper die niet werd bestraft door scheidsrechter Allard Lindhout. "Pröpper kreeg een heel licht duwtje van Giménez", zei de trainer van Feyenoord. "Maar dat was geen overtreding. De eerste duw was van Brenet. En de scheidsrechter bestrafte dit soort duwtjes niet in de eerste 84 minuten."
De videoscheidsrechter besloot Lindhout niet te corrigeren. "Daarom vind ik het spel niet veel eerlijker geworden met de videoscheidsrechter", zei Slot. "Want die grijpt nooit in omdat er wel een beetje is geduwd. Wij zijn gewoon benadeeld. En nu houden we er over op. Volgende week spelen we tegen PSV. Daar gaan we ons op richten."
Ron Jans snapte de irritatie bij Slot en de spelers van Feyenoord. "Hij had die strafschop kunnen geven. Ik was niet ontevreden over die beslissing", zei de coach van FC Twente. "Maar ik heb ook heel veel Rotterdams theater gezien in deze wedstrijd. Spelers gingen naar de grond en grepen naar hun hoofd na lichte duwtjes. En misschien was het slim dat doelman Justin Bijlow die bal weggooide op het moment dat wij de inworp wilden nemen, maar het was wel onsportief."
Meer uit Voetbal
BUENOS AIRES (ANP) - Zonder tegenbericht blijft Lionel Messi voorlopig voor het nationale elftal van Argentinië voetballen. Dat zei bondscoach Lionel Scaloni van de wereldkampioen, die zijn aanvoerder voor twee oefenduels even terug heeft in zijn geboorteland. "Ik zie een gelukkig mens bij de selectie."
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van Bayern München hebben de eerste wedstrijd in de kwartfinales van de Champions League gewonnen van Arsenal. In de Duitse stad werd het 1-0 voor de thuisclub.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De raad van commissarissen van FC Utrecht heeft eigenaar Frans van Seumeren ter verantwoording geroepen voor diens tirade in de kleedkamer tegen de spelers na de thuisnederlaag (1-2) tegen Go Ahead Eagles afgelopen zaterdag.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Kevin De Bruyne is de nieuwe aanvoerder van het Belgische voetbalelftal. De 31-jarige middenvelder van Manchester City neemt de band over van Eden Hazard, die afscheid nam van de 'Rode Duivels' na het WK in Qatar, waar de Belgen al in de groepsfase werden uitgeschakeld. Doelman Thibaut Courtois en spits Romelu Lukaku zijn aangewezen als vice-aanvoerders, meldde de Belgische bond op Twitter.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal speelt de rest van het seizoen zonder Takehiro Tomiyasu. De Japanse verdediger is geopereerd aan een knie, zo liet de koploper van de Premier League weten. Hij liep de blessure afgelopen donderdag op in het duel met Sporting, in de Europa League.
5 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Bondscoach Didier Deschamps heeft Kylian Mbappé benoemd tot aanvoerder van de Franse nationale ploeg. De aanvaller van Paris Saint-Germain neemt die rol over van doelman Hugo Lloris, die na het WK in Qatar is gestopt bij de nationale ploeg.
7 uur geledenSTOCKHOLM (ANP/RTR) - Zlatan Ibrahimovic is na lange afwezigheid terug bij de selectie van het Zweedse nationale elftal, om een begin te maken aan de kwalificatie voor het Europees kampioenschap voetbal volgend jaar in Duitsland. Op de vraag of hij nog de ambitie heeft de eindronde straks daadwerkelijk mee te maken zei hij: "Op mijn leeftijd denk je niet aan de toekomst. Maar eigenlijk ben ik het verleden, het heden en de toekomst voor mijn land."
7 uur geleden