Trainer Slot: onacceptabel dat Feyenoord geen strafschop kreeg
ENSCHEDE (ANP) - Trainer Arne Slot vindt dat Feyenoord een strafschop is onthouden tijdens de uitwedstrijd tegen FC Twente (1-1). "Dit was echt een onacceptabele beslissing", mopperde de coach van de koploper van de Eredivisie. "En dat in zo'n cruciaal duel. Het was voor mij 100 procent een penalty."
Slot doelde op een handsbal van Robin Pröpper die niet werd bestraft door scheidsrechter Allard Lindhout. "Pröpper kreeg een heel licht duwtje van Giménez", zei de trainer van Feyenoord. "Maar dat was geen overtreding. De eerste duw was van Brenet. En de scheidsrechter bestrafte dit soort duwtjes niet in de eerste 84 minuten."
De videoscheidsrechter besloot Lindhout niet te corrigeren. "Daarom vind ik het spel niet veel eerlijker geworden met de videoscheidsrechter", zei Slot. "Want die grijpt nooit in omdat er wel een beetje is geduwd. Wij zijn gewoon benadeeld. En nu houden we er over op. Volgende week spelen we tegen PSV. Daar gaan we ons op richten."
Ron Jans snapte de irritatie bij Slot en de spelers van Feyenoord. "Hij had die strafschop kunnen geven. Ik was niet ontevreden over die beslissing", zei de coach van FC Twente. "Maar ik heb ook heel veel Rotterdams theater gezien in deze wedstrijd. Spelers gingen naar de grond en grepen naar hun hoofd na lichte duwtjes. En misschien was het slim dat doelman Justin Bijlow die bal weggooide op het moment dat wij de inworp wilden nemen, maar het was wel onsportief."
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.
1 uur geledenMADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.
4 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.
8 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.
10 uur geleden