Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot maakt zich geen zorgen over zijn spits Giménez

Trainer Slot maakt zich geen zorgen over zijn spits Giménez

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot was niet eens zo ontevreden na het gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente (0-0). "Als we deze wedstrijd nog tien keer spelen, dan winnen we denk ik negen keer", zei hij op een persconferentie. "Al was onze eerste helft niet best. Onze tweede helft was een stuk beter. Maar het verhaal van dit seizoen is dat we niet makkelijk tot een doelpunt komen."

"We hebben negen corners gekregen en FC Twente nul geloof ik", vervolgde Slot. "Dan zou het lekker zijn als we een keer scoren na zo'n corner. Maar wij moeten altijd heel lang combineren totdat we een kans krijgen. En dan missen we ook nog wel eens."

Santiago Giménez kreeg in de openingsfase van de tweede helft een riante mogelijkheid om de openingstreffer te maken. Maar de spits uit Mexico miste voor de tweede keer dit seizoen een strafschop in de Eredivisie. Tegen RKC probeerde hij het vergeefs met een nonchalant stiftballetje. Dit keer stopte doelman Lars Unnerstall zijn inzet.

Slot wilde nog niet zeggen of Giménez zijn eerst keus blijft als het gaat om strafschoppen nemen. "Dat gaan we komende week maar eens bekijken. Maar ik maak me geen zorgen om Giménez, ook nu hij wat minder vaak scoort. Die ballen gaan er echt wel weer in. Ik vind hem ook fit en fris. Hij maakt verder een goede indruk. FC Twente is gewoon een lastige tegenstander. Ze verdedigen goed en hebben een uitstekende doelman."

Meer uit Voetbal

Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

40 minuten geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

1 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

1 uur geleden
Van Persie kan vrije val van Feyenoord tegen Sparta niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.

2 uur geleden
Feyenoord verliest spectaculaire stadsderby tegen Sparta: 3-4

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.

2 uur geleden
FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

4 uur geleden
FC Volendam na winst tegen FC Utrecht uit degradatiezone

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.

4 uur geleden