Trainer Slot maakt zich geen zorgen over zijn spits Giménez
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot was niet eens zo ontevreden na het gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente (0-0). "Als we deze wedstrijd nog tien keer spelen, dan winnen we denk ik negen keer", zei hij op een persconferentie. "Al was onze eerste helft niet best. Onze tweede helft was een stuk beter. Maar het verhaal van dit seizoen is dat we niet makkelijk tot een doelpunt komen."
"We hebben negen corners gekregen en FC Twente nul geloof ik", vervolgde Slot. "Dan zou het lekker zijn als we een keer scoren na zo'n corner. Maar wij moeten altijd heel lang combineren totdat we een kans krijgen. En dan missen we ook nog wel eens."
Santiago Giménez kreeg in de openingsfase van de tweede helft een riante mogelijkheid om de openingstreffer te maken. Maar de spits uit Mexico miste voor de tweede keer dit seizoen een strafschop in de Eredivisie. Tegen RKC probeerde hij het vergeefs met een nonchalant stiftballetje. Dit keer stopte doelman Lars Unnerstall zijn inzet.
Slot wilde nog niet zeggen of Giménez zijn eerst keus blijft als het gaat om strafschoppen nemen. "Dat gaan we komende week maar eens bekijken. Maar ik maak me geen zorgen om Giménez, ook nu hij wat minder vaak scoort. Die ballen gaan er echt wel weer in. Ik vind hem ook fit en fris. Hij maakt verder een goede indruk. FC Twente is gewoon een lastige tegenstander. Ze verdedigen goed en hebben een uitstekende doelman."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
9 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.
4 uur geleden