Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot maakt zich geen zorgen over zijn spits Giménez

Trainer Slot maakt zich geen zorgen over zijn spits Giménez

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot was niet eens zo ontevreden na het gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente (0-0). "Als we deze wedstrijd nog tien keer spelen, dan winnen we denk ik negen keer", zei hij op een persconferentie. "Al was onze eerste helft niet best. Onze tweede helft was een stuk beter. Maar het verhaal van dit seizoen is dat we niet makkelijk tot een doelpunt komen."

"We hebben negen corners gekregen en FC Twente nul geloof ik", vervolgde Slot. "Dan zou het lekker zijn als we een keer scoren na zo'n corner. Maar wij moeten altijd heel lang combineren totdat we een kans krijgen. En dan missen we ook nog wel eens."

Santiago Giménez kreeg in de openingsfase van de tweede helft een riante mogelijkheid om de openingstreffer te maken. Maar de spits uit Mexico miste voor de tweede keer dit seizoen een strafschop in de Eredivisie. Tegen RKC probeerde hij het vergeefs met een nonchalant stiftballetje. Dit keer stopte doelman Lars Unnerstall zijn inzet.

Slot wilde nog niet zeggen of Giménez zijn eerst keus blijft als het gaat om strafschoppen nemen. "Dat gaan we komende week maar eens bekijken. Maar ik maak me geen zorgen om Giménez, ook nu hij wat minder vaak scoort. Die ballen gaan er echt wel weer in. Ik vind hem ook fit en fris. Hij maakt verder een goede indruk. FC Twente is gewoon een lastige tegenstander. Ze verdedigen goed en hebben een uitstekende doelman."

Meer uit Voetbal

KNVB schrapt alle wedstrijden in amateurvoetbal om winterweer

ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.

3 uur geleden
NEC - FC Utrecht en vijf duels eerste divisie op vrijdag afgelast

ZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.

3 uur geleden
Go Ahead Eagles verlengt trainingskamp door winterweer

ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.

6 uur geleden
Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

18 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

18 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

20 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

21 uur geleden