Trainer Slot maakt zich geen zorgen over zijn spits Giménez
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot was niet eens zo ontevreden na het gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente (0-0). "Als we deze wedstrijd nog tien keer spelen, dan winnen we denk ik negen keer", zei hij op een persconferentie. "Al was onze eerste helft niet best. Onze tweede helft was een stuk beter. Maar het verhaal van dit seizoen is dat we niet makkelijk tot een doelpunt komen."
"We hebben negen corners gekregen en FC Twente nul geloof ik", vervolgde Slot. "Dan zou het lekker zijn als we een keer scoren na zo'n corner. Maar wij moeten altijd heel lang combineren totdat we een kans krijgen. En dan missen we ook nog wel eens."
Santiago Giménez kreeg in de openingsfase van de tweede helft een riante mogelijkheid om de openingstreffer te maken. Maar de spits uit Mexico miste voor de tweede keer dit seizoen een strafschop in de Eredivisie. Tegen RKC probeerde hij het vergeefs met een nonchalant stiftballetje. Dit keer stopte doelman Lars Unnerstall zijn inzet.
Slot wilde nog niet zeggen of Giménez zijn eerst keus blijft als het gaat om strafschoppen nemen. "Dat gaan we komende week maar eens bekijken. Maar ik maak me geen zorgen om Giménez, ook nu hij wat minder vaak scoort. Die ballen gaan er echt wel weer in. Ik vind hem ook fit en fris. Hij maakt verder een goede indruk. FC Twente is gewoon een lastige tegenstander. Ze verdedigen goed en hebben een uitstekende doelman."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
2 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
2 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.
2 uur geleden