Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs
PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.
Liverpool begon zaterdag goed aan de kwartfinale tegen Manchester City in de FA Cup. Maar na 35 minuten speelde de regerend kampioen van Engeland niets meer klaar, met een nederlaag van 4-0 als gevolg. "Het is een uitdaging voor ons om er van de eerste tot de laatste seconde vol voor te gaan. Zo niet, dan wordt het weer heel moeilijk, net als vorig jaar", doelde Slot op de verloren achtste finale van vorig jaar tegen PSG in de Champions League.
Slot benadrukte dat Liverpool voor een loodzware opgave staat in Parijs. "Ze hebben de Champions League vorig seizoen gewonnen. En dat was volledig verdiend. Ze hebben hun team bij elkaar gehouden en over het algemeen geldt: hoe langer je een team bij elkaar houdt, hoe beter die ploeg wordt."
Virgil van Dijk was kritisch na de nederlaag tegen City. "Je moet ook niet opgeven en dat is misschien op een gegeven moment wel gebeurd", zei de aanvoerder vlak na de nederlaag. Slot is het niet met hem eens. "Er waren fases dat we open huis hielden en dat wij het zwaar hadden", zei de coach. "Maar ik zag geen spelers die het opgaven . Toch vind ik het goed dat een aanvoerder zich zo uitspreekt na zo'n wedstrijd. En hopelijk reageert hij niet alleen direct na die wedstrijd zo, maar laten we als team een goede reactie zien. Want voor mij is zijn gevoel compleet logisch. Dat zou iedereen moeten hebben."
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.
6 uur geledenNAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
10 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
12 uur geleden