Trainer Slot heeft geen aanwijzingen voor vertrek Geertruida
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot heeft geen aanwijzingen dat Lutsharel Geertruida deze maand nog vertrekt bij Feyenoord. "Maar je weet het natuurlijk nooit", zei hij vrijdag op een persconferentie voor het eerste competitieduel van zondag met Fortuna Sittard in De Kuip. "Er kan zo weer ergens een verdediger geblesseerd raken. En misschien komen ze dan wel weer bij hem uit. Maar dat geldt ook voor andere spelers van ons."
De 23-jarige Geertruida zag afgelopen week op het laatste moment een transfer naar RB Leipzig afketsen. Volgens Duitse media zou Feyenoord een te hoge transfersom hebben gevraagd. "Maar de lezing die wij van Leipzig hebben gekregen is anders", zei Slot. "Zij vertelden dat een linksbenige centrale verdediger van hen geblesseerd was geraakt. Daarom zouden ze hun zoektocht hebben verlegd naar een andere linksbenige verdediger. Daar ben ik als trainer van Feyenoord niet rouwig om, maar als mens had ik Geertruida wel een transfer gegund."
"Ik vind het bovendien heel knap hoe Geertruida op de hele situatie heeft gereageerd", zei Slot. "Hij maakt dit voor de eerste keer mee. Maar we hebben niets gemerkt aan hem, ook niet op de trainingen. Hij kan best teleurgesteld zijn, maar dat heeft hij niet laten merken. Hij heeft zich meteen weer gericht op onze thuiswedstrijd van zondag tegen Fortuna Sittard. Hij vindt het ook nog steeds geweldig om voor zijn club Feyenoord te spelen."
Feyenoord anticipeerde met de terugkeer van Bart Nieuwkoop al op een vertrek van Geertruida. "Nu hebben we dus nog meer keuze", besefte Slot. "Dat is een luxe voor een club als Feyenoord. We waren hier gewend aan het feit dat we drie spelers voor twee posities hadden. Nu heb ik bijna alle posities in mijn ploeg dubbel bezet. Maar dat hoort natuurlijk ook bij een topclub. Ik ben blij met de komst van Nieuwkoop, maar we hebben hem gehaald omdat we echt dachten dat Geertruida weg was."
Meer uit Voetbal
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
4 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
6 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.
9 uur geledenLISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.
10 uur geleden