Trainer Slot geniet van Feyenoord in duel met Lazio
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot denkt dat Feyenoord tegen Lazio (3-1) misschien wel de beste wedstrijd onder zijn leiding heeft gespeeld. "Dit duel zit zeker in de top 3", zei hij. "We speelden het eerste half uur tegen Olympique Marseille ook erg goed. Maar we hebben het nu langer volgehouden."
Feyenoord swingde tegen Lazio in een sfeervolle Kuip. "Na mijn eerste seizoen hier verloren we veertien spelers", zei Slot. "Dat was afgelopen zomer niet het geval. Dat was ook een van de redenen dat ik hier nog wilde blijven. Ik zag perspectief en ben blij dat we al vroeg in het seizoen op een heel aardig niveau zitten. Alleen de laatste fase in dit duel was niet onze beste fase."
Santiago Giménez scoorde tweemaal in zijn eerste duel in de Champions League. "Dat verbaast me niets", zei trainer Slot. "Dat klinkt misschien raar. Maar als wij hem in stelling brengen, dan schiet hij de ballen in het doel. Of hij een fenomeen is? Dat vinden de supporters van Feyenoord al een tijdje geloof ik."
Overwinteren
Feyenoord staat er halverwege de groepsfase uitstekend voor met 6 punten. "We hebben onze twee thuisduels gewonnen", zei Slot. "We moeten ook thuis van Atlético winnen. En dan zijn we er nog niet. Als we willen overwinteren in de Champions League, dan zullen we ook in onze uitwedstrijden tegen Lazio en Celtic een resultaat moeten boeken."
Slot benadrukte dat hij Bart Nieuwkoop niet in de rust heeft gewisseld omdat zijn rechtsback al een gele kaart had. "Hij kon niet verder. Ik wilde Geertruida en Hancko centraal in de defensie laten spelen. Daarom heb ik Marcos López gebracht, ook al is hij linksbenig."
Meer uit Voetbal
SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
4 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
19 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geleden