Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot geniet van Feyenoord in duel met Lazio

Trainer Slot geniet van Feyenoord in duel met Lazio

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot denkt dat Feyenoord tegen Lazio (3-1) misschien wel de beste wedstrijd onder zijn leiding heeft gespeeld. "Dit duel zit zeker in de top 3", zei hij. "We speelden het eerste half uur tegen Olympique Marseille ook erg goed. Maar we hebben het nu langer volgehouden."

Feyenoord swingde tegen Lazio in een sfeervolle Kuip. "Na mijn eerste seizoen hier verloren we veertien spelers", zei Slot. "Dat was afgelopen zomer niet het geval. Dat was ook een van de redenen dat ik hier nog wilde blijven. Ik zag perspectief en ben blij dat we al vroeg in het seizoen op een heel aardig niveau zitten. Alleen de laatste fase in dit duel was niet onze beste fase."

Santiago Giménez scoorde tweemaal in zijn eerste duel in de Champions League. "Dat verbaast me niets", zei trainer Slot. "Dat klinkt misschien raar. Maar als wij hem in stelling brengen, dan schiet hij de ballen in het doel. Of hij een fenomeen is? Dat vinden de supporters van Feyenoord al een tijdje geloof ik."

Overwinteren

Feyenoord staat er halverwege de groepsfase uitstekend voor met 6 punten. "We hebben onze twee thuisduels gewonnen", zei Slot. "We moeten ook thuis van Atlético winnen. En dan zijn we er nog niet. Als we willen overwinteren in de Champions League, dan zullen we ook in onze uitwedstrijden tegen Lazio en Celtic een resultaat moeten boeken."

Slot benadrukte dat hij Bart Nieuwkoop niet in de rust heeft gewisseld omdat zijn rechtsback al een gele kaart had. "Hij kon niet verder. Ik wilde Geertruida en Hancko centraal in de defensie laten spelen. Daarom heb ik Marcos López gebracht, ook al is hij linksbenig."

Meer uit Voetbal

Gelijkspel Groningen en PEC Zwolle op besneeuwd veld in Euroborg

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.

3 uur geleden
Voetbalsters PEC Zwolle boeken monsterzege op Ajax

ZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.

7 uur geleden
RB Leipzig blijft naaste belager Bayern na zege op Bremen

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.

7 uur geleden
AS Roma na zege bij Cremonese koploper in Serie A

CREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.

7 uur geleden
Groningen-PEC Zwolle stilgelegd vanwege te glad veld

GRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.

8 uur geleden
Berrettini zet Italië in finale Davis Cup op 1-0 tegen Spanje

BOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.

8 uur geleden
Telstar na gelijkspel tegen Utrecht op laatste plaats Eredivisie

VELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.

8 uur geleden