Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot geniet van Feyenoord in duel met Lazio

Trainer Slot geniet van Feyenoord in duel met Lazio

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot denkt dat Feyenoord tegen Lazio (3-1) misschien wel de beste wedstrijd onder zijn leiding heeft gespeeld. "Dit duel zit zeker in de top 3", zei hij. "We speelden het eerste half uur tegen Olympique Marseille ook erg goed. Maar we hebben het nu langer volgehouden."

Feyenoord swingde tegen Lazio in een sfeervolle Kuip. "Na mijn eerste seizoen hier verloren we veertien spelers", zei Slot. "Dat was afgelopen zomer niet het geval. Dat was ook een van de redenen dat ik hier nog wilde blijven. Ik zag perspectief en ben blij dat we al vroeg in het seizoen op een heel aardig niveau zitten. Alleen de laatste fase in dit duel was niet onze beste fase."

Santiago Giménez scoorde tweemaal in zijn eerste duel in de Champions League. "Dat verbaast me niets", zei trainer Slot. "Dat klinkt misschien raar. Maar als wij hem in stelling brengen, dan schiet hij de ballen in het doel. Of hij een fenomeen is? Dat vinden de supporters van Feyenoord al een tijdje geloof ik."

Overwinteren

Feyenoord staat er halverwege de groepsfase uitstekend voor met 6 punten. "We hebben onze twee thuisduels gewonnen", zei Slot. "We moeten ook thuis van Atlético winnen. En dan zijn we er nog niet. Als we willen overwinteren in de Champions League, dan zullen we ook in onze uitwedstrijden tegen Lazio en Celtic een resultaat moeten boeken."

Slot benadrukte dat hij Bart Nieuwkoop niet in de rust heeft gewisseld omdat zijn rechtsback al een gele kaart had. "Hij kon niet verder. Ik wilde Geertruida en Hancko centraal in de defensie laten spelen. Daarom heb ik Marcos López gebracht, ook al is hij linksbenig."

Meer uit Voetbal

Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

2 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

3 uur geleden
KNVB-directeur: onwijs vervelend om tegenover NAC te staan

UTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.

6 uur geleden
NAC houdt vast aan eis overspelen duel met Go Ahead Eagles

UTRECHT (ANP) - NAC Breda houdt vast aan de eis om het competitieduel met Go Ahead Eagles over te spelen. Dat heeft de advocaat van de Bredase club voor de rechtbank in Utrecht gezegd in een zaak tegen de KNVB. Volgens NAC gaat het om "het consequent toepassen van de regels" omdat bij de Eagles een speler meedeed die niet speelgerechtigd was. "Bij afwijking ontstaat willekeur", aldus de advocaat. De rechter doet maandag om 12.00 uur uitspraak in het kort geding.

8 uur geleden
Media: gele kaarten tijdens WK ook al na groepsfase geschrapt

VANCOUVER (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA voert na de groepsfase van het komende WK een extra moment in om gele kaarten te schrappen. Dat moet voorkomen dat meer spelers geschorst worden, nu het toernooi door het hogere aantal deelnemers een extra knock-outronde kent. Na de kwartfinales worden de gele kaarten ook geschrapt, net als tijdens eerdere WK's. Dat melden bronnen aan de Britse omroep BBC en het Duitse persbureau dpa.

9 uur geleden
Mendy (Cagliari) maakt snelste goal van dit seizoen in Serie A

CAGLIARI (ANP) - De 19-jarige Senegalese voetballer Paul Mendy heeft zijn basisdebuut bij de Italiaanse club Cagliari gevierd met het snelste doelpunt van dit seizoen in de Serie A. Hij kopte al na zestien seconden de 1-0 binnen tegen Atalanta. Enkele minuten later werkte hij ook de 2-0 binnen.

20 uur geleden
Noorse voetbalbond wil afschaffing FIFA-vredesprijs

OSLO (ANP/DPA) - De Noorse voetbalbond roept de wereldbond FIFA op de controversiële vredesprijs af te schaffen. Voorzitter Lise Klaveness bekritiseerde in een onlinepersconferentie de invoering van de prijs door FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De Amerikaanse president Donald Trump kreeg hem in december voor het eerst uitgereikt.

22 uur geleden