Trainer Slot gaat geen spelers van Feyenoord sparen
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot denk niet dat veel spelers van Feyenoord zondag rust nodig hebben tijdens het thuisduel met Go Ahead Eagles in de Eredivisie. "De meeste jongens die zijn begonnen tegen Elfsborg zullen dan ook gewoon starten", zei hij. "Misschien een of twee anderen. Meer niet."
Feyenoord liep donderdagavond over Elfsborg heen (5-0). De club uit Rotterdam kan het hoofdtoernooi van de Conference League nauwelijks meer ontgaan na die ruime zege. Feyenoord speelt komende donderdag de return in Zweden.
Feyenoord opende de Eredivisie zondag met een uitzege op Willem II (4-0). Go Ahead Eagles keerde met een nederlaag tegen sc Heerenveen terug in de Eredivisie (0-1). "Maar ze hadden misschien wel wat meer verdiend", zei Slot. "Ik heb die wedstrijd gezien."
Slot kan tijdens het duel met Go Ahead Eagles weer een beroep doen op Fredrik Aursnes. De Noorse middenvelder was niet speelgerechtigd voor het duel met Elfsborg.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalster Daniëlle van de Donk heeft lang getwijfeld over haar toekomst als international, maar heeft uiteindelijk toch besloten door te gaan. Die twijfels kwamen vooral door haar blessureleed van het afgelopen halfjaar. "Het vuurtje is nooit uit geweest. Ik twijfelde alleen of ik het nog wel kon, omdat ik heel veel pijn had. Dat maakte het mentaal op een gegeven moment ook wel zwaar", zei de 171-voudig international van Oranje tijdens een persconferentie in Zeist.
35 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat akkoord met een schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal voor een thuiswedstrijd zonder publiek op de eerste ring van de Zuid-tribune, waar de fanatieke fans van de F-Side altijd plaatsnemen. De club uit Amsterdam houdt de vakken 125 tot en met 129 leeg tijdens de eerstvolgende thuiswedstrijd van 14 maart tegen Sparta Rotterdam.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - Gianni Infantino blijft ondanks de gespannen situatie in delen van het Midden-Amerikaanse land achter Mexico staan als één van de drie gastlanden van het WK voetbal in de zomer van 2026. Dat heeft de voorzitter van de FIFA laten weten. "Natuurlijk houden we de situatie nauwgezet in de gaten, maar ik wil mijn totale vertrouwen uitspreken in Mexico, in president Claudia Sheinbaum en in de autoriteiten van het land. Ik ben ervan overtuigd dat alles goed zal verlopen", aldus Infantino vanuit Colombia.
1 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Marokkaans international Achraf Hakimi zit bij de selectie van Paris Saint-Germain voor het thuisduel van woensdagavond in de tussenronde van de Champions League tegen Monaco. Dat meldt AFP. De 27-jarige verdediger maakte op dinsdag zelf bekend dat hij zich voor de rechter moet verantwoorden voor verkrachting. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
3 uur geledenMILAAN (ANP/AFP) - De spelers en staf van Bodø/Glimt zijn vol ongeloof en euforie na het uitschakelen van Internazionale, de verliezend finalist van vorig seizoen, in de Champions League. "Dit is een geweldige avond voor de club, de spelers, onze stad en ook voor het Noorse voetbal", zei trainer Kjetil Knutsen van de debuterende club in het belangrijkste Europese clubtoernooi.
8 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
18 uur geleden