Trainer Slot gaat geen spelers van Feyenoord sparen
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot denk niet dat veel spelers van Feyenoord zondag rust nodig hebben tijdens het thuisduel met Go Ahead Eagles in de Eredivisie. "De meeste jongens die zijn begonnen tegen Elfsborg zullen dan ook gewoon starten", zei hij. "Misschien een of twee anderen. Meer niet."
Feyenoord liep donderdagavond over Elfsborg heen (5-0). De club uit Rotterdam kan het hoofdtoernooi van de Conference League nauwelijks meer ontgaan na die ruime zege. Feyenoord speelt komende donderdag de return in Zweden.
Feyenoord opende de Eredivisie zondag met een uitzege op Willem II (4-0). Go Ahead Eagles keerde met een nederlaag tegen sc Heerenveen terug in de Eredivisie (0-1). "Maar ze hadden misschien wel wat meer verdiend", zei Slot. "Ik heb die wedstrijd gezien."
Slot kan tijdens het duel met Go Ahead Eagles weer een beroep doen op Fredrik Aursnes. De Noorse middenvelder was niet speelgerechtigd voor het duel met Elfsborg.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
37 minuten geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
48 minuten geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
3 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
15 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
15 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
17 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
18 uur geleden