Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot gaat geen spelers van Feyenoord sparen

Trainer Slot gaat geen spelers van Feyenoord sparen

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot denk niet dat veel spelers van Feyenoord zondag rust nodig hebben tijdens het thuisduel met Go Ahead Eagles in de Eredivisie. "De meeste jongens die zijn begonnen tegen Elfsborg zullen dan ook gewoon starten", zei hij. "Misschien een of twee anderen. Meer niet."

Feyenoord liep donderdagavond over Elfsborg heen (5-0). De club uit Rotterdam kan het hoofdtoernooi van de Conference League nauwelijks meer ontgaan na die ruime zege. Feyenoord speelt komende donderdag de return in Zweden.

Feyenoord opende de Eredivisie zondag met een uitzege op Willem II (4-0). Go Ahead Eagles keerde met een nederlaag tegen sc Heerenveen terug in de Eredivisie (0-1). "Maar ze hadden misschien wel wat meer verdiend", zei Slot. "Ik heb die wedstrijd gezien."

Slot kan tijdens het duel met Go Ahead Eagles weer een beroep doen op Fredrik Aursnes. De Noorse middenvelder was niet speelgerechtigd voor het duel met Elfsborg.

Meer uit Voetbal

NAC Breda met tien man ten onder tegen Excelsior

BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.

8 uur geleden
Real Madrid voorlopig zonder geblesseerde Rodrygo

MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.

10 uur geleden
Boze Ronaldo ontbreekt opnieuw bij Al Nassr

RIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabiƫ.

11 uur geleden
Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

13 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

13 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

15 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

18 uur geleden