Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot: coaches bij topclubs hebben soms een slechte serie

Trainer Slot: coaches bij topclubs hebben soms een slechte serie

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord heeft tijdens zijn vooruitblik op de competitiewedstrijd tegen FC Twente een steunbetuiging gegeven aan Alfred Schreuder, de coach die donderdagavond werd ontslagen door Ajax. "In het verleden hebben andere coaches bij topclubs ook wel eens een heel slechte serie gehad", zei Slot. "Een half jaar geleden was hij nog kampioen in België."

Slot voegde daaraan toe: "We leven tegenwoordig in een andere tijd. Als je een keer gelijkspeelt, vindt iedereen op social media je meteen een onbenul die er niets van kan." Schreuder werd ontslagen nadat Ajax in de Johan Cruijff ArenA met 1-1 gelijk had gespeeld tegen FC Volendam. De landskampioen is nu al zeven duels op rij zonder overwinning.

Zondag speelt Feyenoord, de koploper van de Eredivisie, in Enschede tegen FC Twente. Die club staat op de vierde plaats. "Het wordt een wedstrijd van twee ploegen die heel dicht bij elkaar zitten. Dat zie je op de ranglijst dit jaar, dat zag je vorig jaar op de ranglijst en dat heb je ook in onderlinge wedstrijden gezien die we de afgelopen anderhalf jaar tegen elkaar gespeeld hebben", zei Slot.

Vorig seizoen verloor Feyenoord twee keer van FC Twente, waarvan één keer in de beker, en de twee clubs speelden een keer gelijk tegen elkaar. Dit seizoen won Feyenoord in oktober in De Kuip met 2-0 van FC Twente. "Dus ja, het is aan de voorkant een wedstrijd waarvan je verwacht dat het heel dicht bij elkaar zal liggen", aldus Slot.

Meer uit Voetbal

Duitsland en Spanje gelijk in eerste finaleduel Nations League

KAISERSLAUTERN (ANP) - Het eerste finaleduel van de Nations League tussen de voetbalsters van Duitsland en Spanje is in 0-0 geëindigd. Voor zo'n 40.000 fans in Kaiserslautern was de thuisploeg gevaarlijker, maar hield de titelverdediger en wereldkampioen stand.

35 minuten geleden
ADO Den Haag verstevigt koppositie met zege in Venlo

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie van de Keuken Kampioen Divisie verstevigd. De club won de uitwedstrijd tegen VVV-Venlo (0-3) en zag het als tweede geklasseerde SC Cambuur punten verspelen tegen Helmond Sport (0-0).

36 minuten geleden
Voetbalsters beginnen met sterk gewijzigd elftal tegen Portugal

BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.

3 uur geleden
Pedri keert na maand terug in selectie van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.

5 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

5 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

6 uur geleden
Palmer na ruim twee maanden weer fit om te spelen bij Chelsea

LONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.

7 uur geleden