Trainer Slot: coaches bij topclubs hebben soms een slechte serie
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord heeft tijdens zijn vooruitblik op de competitiewedstrijd tegen FC Twente een steunbetuiging gegeven aan Alfred Schreuder, de coach die donderdagavond werd ontslagen door Ajax. "In het verleden hebben andere coaches bij topclubs ook wel eens een heel slechte serie gehad", zei Slot. "Een half jaar geleden was hij nog kampioen in België."
Slot voegde daaraan toe: "We leven tegenwoordig in een andere tijd. Als je een keer gelijkspeelt, vindt iedereen op social media je meteen een onbenul die er niets van kan." Schreuder werd ontslagen nadat Ajax in de Johan Cruijff ArenA met 1-1 gelijk had gespeeld tegen FC Volendam. De landskampioen is nu al zeven duels op rij zonder overwinning.
Zondag speelt Feyenoord, de koploper van de Eredivisie, in Enschede tegen FC Twente. Die club staat op de vierde plaats. "Het wordt een wedstrijd van twee ploegen die heel dicht bij elkaar zitten. Dat zie je op de ranglijst dit jaar, dat zag je vorig jaar op de ranglijst en dat heb je ook in onderlinge wedstrijden gezien die we de afgelopen anderhalf jaar tegen elkaar gespeeld hebben", zei Slot.
Vorig seizoen verloor Feyenoord twee keer van FC Twente, waarvan één keer in de beker, en de twee clubs speelden een keer gelijk tegen elkaar. Dit seizoen won Feyenoord in oktober in De Kuip met 2-0 van FC Twente. "Dus ja, het is aan de voorkant een wedstrijd waarvan je verwacht dat het heel dicht bij elkaar zal liggen", aldus Slot.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
5 uur geledenMIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
5 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
15 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
17 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
17 uur geleden