Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot: coaches bij topclubs hebben soms een slechte serie

Trainer Slot: coaches bij topclubs hebben soms een slechte serie

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot van Feyenoord heeft tijdens zijn vooruitblik op de competitiewedstrijd tegen FC Twente een steunbetuiging gegeven aan Alfred Schreuder, de coach die donderdagavond werd ontslagen door Ajax. "In het verleden hebben andere coaches bij topclubs ook wel eens een heel slechte serie gehad", zei Slot. "Een half jaar geleden was hij nog kampioen in België."

Slot voegde daaraan toe: "We leven tegenwoordig in een andere tijd. Als je een keer gelijkspeelt, vindt iedereen op social media je meteen een onbenul die er niets van kan." Schreuder werd ontslagen nadat Ajax in de Johan Cruijff ArenA met 1-1 gelijk had gespeeld tegen FC Volendam. De landskampioen is nu al zeven duels op rij zonder overwinning.

Zondag speelt Feyenoord, de koploper van de Eredivisie, in Enschede tegen FC Twente. Die club staat op de vierde plaats. "Het wordt een wedstrijd van twee ploegen die heel dicht bij elkaar zitten. Dat zie je op de ranglijst dit jaar, dat zag je vorig jaar op de ranglijst en dat heb je ook in onderlinge wedstrijden gezien die we de afgelopen anderhalf jaar tegen elkaar gespeeld hebben", zei Slot.

Vorig seizoen verloor Feyenoord twee keer van FC Twente, waarvan één keer in de beker, en de twee clubs speelden een keer gelijk tegen elkaar. Dit seizoen won Feyenoord in oktober in De Kuip met 2-0 van FC Twente. "Dus ja, het is aan de voorkant een wedstrijd waarvan je verwacht dat het heel dicht bij elkaar zal liggen", aldus Slot.

Meer uit Voetbal

Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

2 uur geleden
Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

5 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

6 uur geleden
Coach Parker vertrekt bij gedegradeerd Burnley

BURNLEY (ANP) - Scott Parker heeft ontslag genomen als hoofdcoach bij Burnley, acht dagen nadat de club degradeerde uit de Premier League. Assistent-trainer Mike Jackson neemt de laatste vier wedstrijden de rol van hoofdtrainer op zich, meldt de club op zijn website.

8 uur geleden
Gevluchte Afghaanse voetbalsters dromen van Olympische Spelen LA

MELBOURNE (ANP/RTR) - De Afghaanse voetbalsters dromen van deelname aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. "Dat zou het mooiste zijn wat het team kan overkomen", zei doelvrouw Fatima Yousufi in reactie op de officiële erkenning door wereldbond FIFA van het team, dat bestaat uit vrouwen die zijn gevlucht voor de Taliban.

10 uur geleden
Coach Arteta van Arsenal woedend op arbiter Makkelie

MADRID (ANP) - Coach Mikel Arteta van Arsenal was woedend op scheidsrechter Danny Makkelie na de 1-1 in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de halve finale van de Champions League. Makkelie wees in de 78e minuut van de wedstrijd naar de strafschopstip na een overtreding op Eberechi Eze, maar hij draaide zijn beslissing terug nadat videoarbiter Dennis Higler hem naar de beelden liet kijken.

11 uur geleden
Gelijkspel Atlético - Arsenal met hoofdrol Nederlandse arbitrage

MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.

21 uur geleden