Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Slot blijft ondanks interesse bij kampioen Feyenoord

Trainer Slot blijft ondanks interesse bij kampioen Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Arne Slot blijft in ieder geval nog een jaar hoofdtrainer van Feyenoord. Dat heeft de 44-jarige coach besloten nadat hij deze week gesprekken had gevoerd over zijn toekomst. Bronnen rond de club bevestigen berichtgeving van het AD en VI hierover. Onder meer de Engelse topclub Tottenham Hotspur zou geïnteresseerd zijn geweest in de trainer van de Nederlandse kampioen.

Slot is sinds twee jaar trainer van Feyenoord. Vorig seizoen leidde de voormalig voetballer de Rotterdammers al naar de finale van de Conference League, waarin werd verloren van AS Roma. Voorafgaand aan dit seizoen zagen maar weinigen Feyenoord als favoriet voor de landstitel, maar toch kon de club het kampioenschap eerder deze maand al twee wedstrijden voor het einde vieren. Nu heeft Feyenoord met nog één duel te gaan 10 punten voorsprong op PSV.

Slot debuteerde als hoofdtrainer bij SC Cambuur. De oud-voetballer van PEC Zwolle, Sparta Rotterdam en NAC Breda verhuisde vervolgens naar AZ, waar hij eerst John van den Brom assisteerde en vervolgens zelf hoofdcoach werd.

Slot werd in december 2020 ontslagen bij AZ, nadat was uitgelekt dat hij gesprekken met Feyenoord over zijn toekomst had gevoerd. Hij ging een half jaar later aan de slag bij de club uit Rotterdam, als opvolger van de vertrokken Dick Advocaat.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

6 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

7 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

7 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

8 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

9 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

10 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

19 uur geleden