Trainer Slot blij dat Feyenoord na rust angst van zich af gooide
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot zag in de eerste helft in de Champions League tegen Celtic een nerveus Feyenoord, maar is blij dat zijn ploeg de angst in de tweede helft van zich afschudde. Slot gaf in de rust aan dat er veel ruimte lag en hij zag zijn spelers dat vervolgens benutten. "Daar zijn ze voor beloond met de overwinning", vindt de coach. Het werd 2-0 in Rotterdam.
Volgens Slot hielp het openingsdoelpunt van Calvin Stengs vlak voor rust ook mee. "Dan ga je wel wat makkelijker voetballen. Zo hebben we er na een eerste helft, die niet onze beste van het seizoen was, toch een enerverende wedstrijd van kunnen maken."
Slot was zelf niet zozeer onder de indruk van zijn Champions League-debuut, maar dacht bij zijn spelers wel extra spanning terug te zien. "De sfeer in het stadion was geweldig, maar dat was in halve finale van de Conference League tegen Marseille (in 2022) en de kwartfinale in de Europa League tegen AS Roma (vorig seizoen) ook wel."
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Assistent-trainers Dennis van der Ree en Maikel van der Werff nemen tijdelijk de coaching over bij PEC Zwolle, meldt de Eredivisieclub. De twee vervangen de dinsdag ontslagen hoofdtrainer Henry van der Vegt.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het eerste punt in de competitiefase van de Europa League binnen. De ploeg van trainer Dick Schreuder kwam in eigen huis tegen het Bulgaarse Levski Sofia dankzij aanvoerder Tjaronn Chery terug van een achterstand en speelde gelijk: 1-1.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de competitiefase van de Conference League begonnen met een 1-0-overwinning op het Zwitserse FC Thun. De ploeg van trainer John van den Brom maakte in eigen huis na een rode kaart voor de bezoekers in de tweede helft het verschil.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink bezorgde AZ met zijn eerste balcontact een zege op Hapoel Beër Sjeva (2-1) in de Europa League. De spits benutte een strafschop die werd veroorzaakt toen hij nog niet op het veld stond.
15 uur geledenSPLIT (ANP) - Míchel Sánchez vindt dat de nederlaag van Ajax te wijten is aan persoonlijke fouten bij de tegendoelpunten. "Dit soort fouten kun je niet maken", zei de coach van Ajax na de 2-1-nederlaag van zijn elftal bij Hajduk Split tegen Ziggo Sport.
16 uur geledenSPLIT (ANP) - Davy Klaassen vindt dat Ajax na een 2-1-nederlaag bij Hajduk Split "niet in de paniekstand" hoeft te schieten. Dat zei de aanvoerder van Ajax in Split na afloop tegen Ziggo Sport. "Als je niet kunt domineren dan zijn sommige momenten bepalend. Daar ging het mis", zei Klaassen, die voor de gelijkmaker van Ajax tekende in de 53e minuut.
16 uur geledenSPLIT (ANP) - Ajax is slecht begonnen aan de Conference League. De ploeg van de Spaanse coach Míchel Sánchez blameerde zich met een 2-1-nederlaag in een door vuurwerk onderbroken duel met Hajduk Split. Ajax is daarmee nog zonder punten in de competitiefase van het weinig prestigieuze Europese toernooi.
16 uur geleden