Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Simonis blij dat Go Ahead onlangs al in De Kuip speelde

Trainer Simonis blij dat Go Ahead onlangs al in De Kuip speelde

ZEIST (ANP) - Go Ahead Eagles-trainer Paul Simonis is er blij mee dat zijn elftal eind maart een uitwedstrijd tegen Feyenoord speelde. Hij denkt dat zijn jonge elftal daardoor maandag tijdens de bekerfinale wat minder druk ervaart van het spelen in De Kuip.

"Voor veel van mijn spelers was het de eerste keer dat ze in De Kuip speelden. Nu reist alleen zo'n beetje heel Deventer die kant op. Dus je kunt dat gevoel ook weer niet helemaal tackelen", aldus Simonis tijdens een persconferentie in Zeist.

Go Ahead Eagles kiest maandag voor dezelfde aanpak als tijdens andere wedstrijden dit seizoen. Op verzoek van de spelersgroep reist de selectie gewoon op de dag van de wedstrijd naar het stadion en niet een dag eerder met hotelovernachting. "De groep is het hele jaar al stabiel. Het is prettig daar leiding aan te geven. Natuurlijk is er spanning, maar dat lijkt niet de overhand te hebben", sprak Simonis.

Genieten

Net als voor zijn spelers is de bekerfinale ook voor de 40-jarige Simonis nieuw. "Ik probeer zelf voldoende ontspanning te zoeken. Ik sport veel in de avond, ga naar de sauna. Gelukkig slaap ik prima." De trainer kreeg laatst van zijn ervaren collega Ron Jans van FC Utrecht de tip om maandag vooral te genieten. "Tot nu toe lukt genieten van deze wedstrijd mij nog niet echt, maar maandag op de wedstrijddag wel."

De opstelling van Go Ahead Eagles kent geen verrassingen, zei Simonis al. "We hebben een bepaalde werkwijze gecreëerd gedurende het jaar. Ik ga nu niet allemaal trucjes uithalen om de jongens te motiveren. Als de klep van de spelerstunnel in De Kuip maandag opengaat, is er denk ik wel genoeg motivatie."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters maken ook thuis tegen Schotland geen indruk: 1-1

TILBURG (ANP) - De voetbalsters van Oranje hebben met een 1-1-gelijkspel in het thuisduel met Schotland een nieuwe tegenvaller geïncasseerd vlak voor de start van het EK. Na de 4-0-nederlaag van vrijdag in Duitsland, draaide de wedstrijd tegen de nummer 24 van de wereld in Tilburg om revanchegevoelens. Maar het elftal van bondscoach Andries Jonker mocht blij zijn dat het niet opnieuw verloor.

8 uur geleden
Oranje heeft keepster Van Domselaar terug tegen Schotland

TILBURG (ANP) - Keepster Daphne van Domselaar keert in het afsluitende Nations League-duel met Schotland terug onder de lat bij Oranje. De eerste keuze van bondscoach Andries Jonker miste de uitwedstrijd tegen Duitsland (4-0) vrijdag omdat ze niet fit was. Haar terugkeer gaat ten koste van Lize Kop.

11 uur geleden
Spelregelorganisatie past penaltyregel aan bij twee keer raken

ZÜRICH (ANP/RTR) - De internationale spelregelorganisatie IFAB heeft de regels aangepast voor strafschoppen. Als een voetballer de bal per ongeluk twee keer raakt en alsnog scoort, dan mag hij de penalty opnieuw nemen. Eerder werd deze strafschop nog afgekeurd. Dat maakte de IFAB dinsdag bekend.

12 uur geleden
Trainer Inzaghi vertrekt bij Internazionale

MILAAN (ANP) - Trainer Simone Inzaghi vertrekt bij Internazionale. De Italiaanse topclub heeft dat naar buiten gebracht. Voor de 49-jarige Inzaghi lijkt nu de weg vrij voor een dienstverband bij het Saudische Al-Hilal.

12 uur geleden
Oranje traint met fitte selectie voor duels met Finland en Malta

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman is met een fitte selectie begonnen aan de eerste training voor de duels met Finland en Malta in de WK-kwalificatie. De bondscoach staat met al zijn 23 opgeroepen internationals op een trainingsveld in Zeist.

13 uur geleden
Bondscoach Koeman ziet Meerdink als 'interessante speler'

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vindt dat Mexx Meerdink zich goed ontwikkelt. "Hij is een interessante speler, als hij vaste spits bij AZ wordt", zei hij op een persconferentie voor de komende duels met Finland en Malta in de WK-kwalificatie. "Hij heeft laten zien dat er toekomst in zit. Hopelijk gaat hij kansen krijgen en pakken."

13 uur geleden
Vrouwen Eredivisie start in weekend van 6 en 7 september

ZEIST (ANP) - De Vrouwen Eredivisie start komend seizoen in het weekend van 6 en 7 september. Twee weken eerder, op 23 augustus, staat de Supercup tussen landskampioen en bekerwinnaar FC Twente en nummer 2 PSV op het programma. Dat maakte de KNVB dinsdag bekend.

13 uur geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!