Trainer Simeone van Atlético Madrid besmet met coronavirus
MADRID (ANP) - Trainer Diego Simeone van Atlético Madrid heeft positief getest op het coronavirus. De 50-jarige Argentijn zit voorlopig thuis in quarantaine. Simeone vertoont geen symptomen van het coronavirus.
Alle spelers en stafleden van de Spaanse voetbalclub werden vrijdag getest. Simeone bleek daarbij positief. Atlético vervolgt de voorbereiding op het nieuwe seizoen daarom voorlopig zonder de hoofdtrainer.
De Spaanse competitie ging zaterdag van start, maar Atlético mag net als Real Madrid en FC Barcelona later beginnen omdat het vorige maand nog in actie kwam in de Champions League. De Madrilenen moesten het in de kwartfinale afleggen tegen RB Leipzig. Atlético start La Liga eind september tegen Granada.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de komst van Rodri bevestigd. De 30-jarige middenvelder heeft een contract van vier jaar ondertekend bij de kampioen van Spanje. Hij komt over van Manchester City.
3 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Voetballer Yael Trepy (20) wordt kunstmatig in slaap gehouden en ligt aan de beademing. Dat meldt zijn club Cagliari dinsdag in een update over zijn gezondheid. De Italiaanse club maakte maandag bekend dat de jonge Fransman is opgenomen op de intensive care.
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Doelman Guglielmo Vicario speelt dit seizoen voor Juventus. De club uit Turijn huurt de 29-jarige Italiaan van Tottenham Hotspur.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De Engelse voetbalcompetitie Premier League gaat dit seizoen voor het eerst bevindingen van het onafhankelijke Key Match Incidents (KMI) Panel, dat beslissingen van scheidsrechters en de VAR beoordeelt, publiceren. Dit moet zorgen voor meer transparantie, zo meldt de topcompetitie dinsdag.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder hoopt woensdag in de play-offs van de Champions League tegen het Noorse Bodø/Glimt op een stunt. Volgens de coach van de Nijmegenaren is het daarbij cruciaal dat zijn ploeg het eerste halfuur goed doorkomt. "Ik hoop dat we in de wedstrijd blijven en dat we er nog steeds goed voor staan als we naar Noorwegen gaan", zei Schreuder in de persconferentie in aanloop naar de heenwedstrijd op woensdag. De return is volgende week in Noorwegen.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman kijkt bij zijn overgang van PSV naar Borussia Dortmund terug op "magische jaren" in Eindhoven. "Ik heb hier acht prijzen gewonnen, geweldige Europese wedstrijden beleefd, vrienden voor het leven gemaakt, ben speler van het Nederlands elftal geworden, mijn kinderen zijn hier in Brabant geboren en zo kan ik nog wel even doorgaan", aldus de voetballer in een persbericht van PSV waarin zijn overgang definitief is bekendgemaakt.
10 uur geleden