Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Simeone geniet van landstitel met Atlético Madrid

Trainer Simeone geniet van landstitel met Atlético Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Diego Simeone vierde na de zege op Real Valladolid (2-1) zijn derde landstitel met Atlético Madrid en zijn tweede als trainer van de club uit de hoofdstad van Spanje. "Het is fantastisch dat we zo'n lastig jaar met een landstitel kunnen afsluiten", jubelde hij.

"Dit betekent zoveel voor de club", zei Simeone die in 1996 als speler en in 2014 voor de eerste keer als trainer kampioen werd met Atlético. "Ik ben het gezicht van de club, maar achter mij wordt heel hard gewerkt door een groot aantal mensen. Vijf of zes weken geleden heb ik met mijn fysiotherapeuten afgesproken dat we bij het groeten niet meer 'hallo' zouden zeggen maar 'wij gaan kampioen worden'. En het is uitgekomen."

"Er waren moeilijke momenten zoals blessures, coronabesmettingen en geen fans in de stadions", weet Simeone. "Maar we hebben 31 van de 38 speeldagen op de eerste plaats gestaan. Al mijn spelers hebben alles gegeven."

Suárez maakte het winnende doelpunt tegen Real Valladolid. De aanvaller, vorig jaar weggestuurd bij Barcelona, scoorde dit seizoen 21 keer in La Liga. "Luis is een man van eer", zei Simeone. "Barcelona heeft hem alleen maar gemotiveerd. Hij wilde bewijzen dat hij nog mee kan. Hij heeft het fantastisch gedaan."

Meer uit Voetbal

Kroatië schakelt Panama uit met eerste WK-zege in Toronto

TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.

5 minuten geleden
Engelse coach zag nog nooit een team zo goed verdedigen als Ghana

FOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.

6 minuten geleden
Franse internationals betuigen medeleven aan bondscoach Deschamps

BOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.

2 uur geleden
Infantino verdedigt drinkpauzes op WK: rustmomenten zijn nodig

NEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.

2 uur geleden
FIFA-voorzitter: WK meest succesvolle evenement in geschiedenis

NEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is erg tevreden over het verloop van het wereldkampioenschap voetbal tot dusverre. "Het is ongelooflijk. Dit is groter dan alles wat de wereld ooit heeft gezien. Niet alleen op voetbalgebied, maar welk evenement dan ook. Het is het meest succesvolle evenement in de geschiedenis", sprak de Zwitser dinsdag (plaatselijke tijd) tegen journalisten in New York.

2 uur geleden
Marokkaanse bondscoach met gedachten nog niet bij Oranje

ATLANTA (ANP) - De Marokkaanse bondscoach is naar eigen zeggen nog niet bezig met een eventuele ontmoeting met het Nederlands elftal in de tweede ronde van het wereldkampioenschap voetbal. "Mijn voorkeur gaat uit naar winst op Haïti en eindigen boven Brazilië in de groep", zei Mohamed Ouahbi op een persconferentie in Atlanta. "Er wordt gesproken over een mogelijke volgende tegenstander als Nederland, of Japan, of zelfs Frankrijk of Argentinië, maar daar houden we op dit moment geen rekening mee."

2 uur geleden
Engeland en Ghana na gelijkspel op rand van laatste 32 WK

FOXBOROUGH (ANP) - Engeland en Ghana zijn na een onderling gelijkspel zo goed als zeker van een plek bij de laatste 32 op het WK voetbal. In het Boston Stadium werd het dinsdagavond 0-0. Daardoor komen beide landen na een eerdere overwinning op 4 punten, normaal gesproken genoeg voor een plek in de volgende ronde.

2 uur geleden