Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Simeone geniet van landstitel met Atlético Madrid

Trainer Simeone geniet van landstitel met Atlético Madrid

MADRID (ANP) - Trainer Diego Simeone vierde na de zege op Real Valladolid (2-1) zijn derde landstitel met Atlético Madrid en zijn tweede als trainer van de club uit de hoofdstad van Spanje. "Het is fantastisch dat we zo'n lastig jaar met een landstitel kunnen afsluiten", jubelde hij.

"Dit betekent zoveel voor de club", zei Simeone die in 1996 als speler en in 2014 voor de eerste keer als trainer kampioen werd met Atlético. "Ik ben het gezicht van de club, maar achter mij wordt heel hard gewerkt door een groot aantal mensen. Vijf of zes weken geleden heb ik met mijn fysiotherapeuten afgesproken dat we bij het groeten niet meer 'hallo' zouden zeggen maar 'wij gaan kampioen worden'. En het is uitgekomen."

"Er waren moeilijke momenten zoals blessures, coronabesmettingen en geen fans in de stadions", weet Simeone. "Maar we hebben 31 van de 38 speeldagen op de eerste plaats gestaan. Al mijn spelers hebben alles gegeven."

Suárez maakte het winnende doelpunt tegen Real Valladolid. De aanvaller, vorig jaar weggestuurd bij Barcelona, scoorde dit seizoen 21 keer in La Liga. "Luis is een man van eer", zei Simeone. "Barcelona heeft hem alleen maar gemotiveerd. Hij wilde bewijzen dat hij nog mee kan. Hij heeft het fantastisch gedaan."

Meer uit Voetbal

Inter Miami verliest zonder afwezige Messi van Monterrey

MIAMI (ANP/AFP) - Inter Miami heeft in de nacht van zaterdag op zondag, zonder sterspeler Lionel Messi (39), in de Leagues Cup met 2-1 verloren van het Mexicaanse Monterrey. Messi ontbrak nadat zaterdag het overlijden van zijn vader Jorge (68) bekend was geworden. Hij overleed vrijdagavond (lokale tijd) in Argentinië, waar Messi zaterdagavond aankwam.

1 uur geleden
FIFA veroordeelt pogingen Infantino te 'ondermijnen'

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft zaterdag de "gecoördineerde en aanhoudende pogingen" om de organisatie en voorzitter Gianni Infantino te "ondermijnen" veroordeeld. De bond benadrukte dat pogingen om Infantino's leiderschap aan te vechten volgens de procedures moeten verlopen zoals die zijn vastgelegd in de statuten.

9 uur geleden
Bosz zag 'slecht' PSV in openingsduel tegen Fortuna Sittard (2-2)

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz zag een "slecht" PSV in de eerste Eredivisiewedstrijd van het seizoen. De landskampioen speelde, mede door een laat doelpunt van de bezoekers, thuis met 2-2 gelijk tegen Fortuna Sittard.

11 uur geleden
AZ wint thuis met 2-0 van gepromoveerd ADO Den Haag

ALKMAAR (ANP) - AZ is het nieuwe Eredivisieseizoen begonnen met een overwinning op het gepromoveerde ADO Den Haag. In Alkmaar werd het zaterdagavond 2-0 voor de winnaar van de KNVB Beker en de Johan Cruijff Schaal.

12 uur geleden
Ajax Vrouwen langs Rangers naar derde voorronde Champions League

GLASGOW (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de derde voorronde van de Champions League bereikt. Zaterdagavond werd Rangers in Schotland met 2-1 verslagen in de finale van een mini-toernooi in de tweede voorronde. In dat toernooitje won Ajax woensdag, ook in Schotland, met 2-0 van het Deense Brøndby.

12 uur geleden
Landskampioen PSV begint Eredivisie met gelijkspel tegen Fortuna

EINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV is de jacht op de vierde landstitel op rij begonnen met een teleurstellend gelijkspel tegen Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Peter Bosz draaide in het eigen Philips Stadion een achterstand om in een 2-1-voorsprong, maar Edouard Michut bracht de ploeg uit Sittard in de blessuretijd op gelijke hoogte.

13 uur geleden
Voetbalsters PSV naar laatste voorronde Champions League

LUXEMBURG-STAD (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de derde en laatste voorronde van de Champions League bereikt. In Luxemburg versloeg de ploeg van trainer Kasper Kurland HJK Helsinki in de tweede ronde met 3-1, dankzij drie treffers van Liz Rijsbergen.

13 uur geleden