Trainer Sibum verlengt contract bij Roda JC
KERKRADE (ANP) - Bas Sibum heeft zijn toekomst aan Roda JC verbonden. De hoofdtrainer heeft zijn handtekening gezet onder een nieuw contract dat medio 2026 afloopt. Zijn oude verbintenis liep tot volgend jaar zomer.
Onder Sibum was Roda JC afgelopen seizoen lang in de race om promotie naar de Eredivisie. Uiteindelijk bleek NAC in de play-offs te sterk. Sibum werd aan het einde van het seizoen wel verkozen tot beste trainer van alle clubs in de Keuken Kampioen Divisie.
"We zijn blij dat Bas nog een extra jaar bij ons blijft", vertelt technisch manager Rob Servais op de website van Roda JC. "Zijn leiderschap en visie hebben een positieve impact op het team en we kijken ernaar uit om deze samenwerking voort te zetten. Bas heeft een uitstekende relatie opgebouwd met zowel de spelers als de staf en zijn vermogen om het beste uit het team te halen is bewonderenswaardig."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft aanvaller Don-Angelo Konadu verhuurd aan het Belgische Lommel. De huurperiode loopt tot de zomer van 2027. In de overeenkomst van de 20-jarige Nederlander is een optie tot koop opgenomen. Hij heeft nog een contract in Amsterdam tot medio 2028.
10 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de overgang van verdediger Lutsharel Geertruida afgerond. De landskampioen bereikte overeenstemming met RB Leipzig over een huurperiode van één seizoen. In de overeenkomst is een optie tot koop opgenomen.
29 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick van Manchester United is positief gestemd over de voortgang van Matthijs de Ligt na zijn rugblessure. De Oranje-international is nog niet klaar voor de eerste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Hull City op zaterdag, maar is wel weer aangesloten bij de training.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is meteen belangrijk geweest voor zijn Braziliaanse club Corinthians na het tekenen van zijn nieuwe contract eerder deze week. De topscorer aller tijden van Oranje was in de achtste finales van de Copa Libertadores thuis tegen het Argentijnse Rosario Central (1-0) als invaller de aangever bij het beslissende doelpunt.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anel Ahmedhodžić vertrekt na één jaar alweer bij Feyenoord. De 27-jarige Bosnische centrale verdediger is verkocht aan Burnley FC, meldt de Rotterdamse voetbalclub. Burnley degradeerde in Engeland afgelopen seizoen uit de Premier League.
12 uur geledenPRAIA (ANP/RTR) - De voetbalbond van Kaapverdië heeft Humberto Bettencourt aangesteld als nieuwe bondscoach. De 51-jarige trainer is de vervanger van Bubista, die na het WK aan de slag ging als trainer van de Marokkaanse club Renaissance Berkane.
12 uur geledenSION (ANP) - Ajax is dicht bij een plaats in het hoofdtoernooi van de Conference League. De Amsterdammers maakten in de play-offs na rust een achterstand tegen de Zwitserse club FC Sion ongedaan: 2-4. Volgende week is in de Johan Cruijff ArenA de tweede ontmoeting. De winnaar plaatst zich voor het hoofdtoernooi.
12 uur geleden