
Trainer Sibum verlengt contract bij Roda JC
KERKRADE (ANP) - Bas Sibum heeft zijn toekomst aan Roda JC verbonden. De hoofdtrainer heeft zijn handtekening gezet onder een nieuw contract dat medio 2026 afloopt. Zijn oude verbintenis liep tot volgend jaar zomer.
Onder Sibum was Roda JC afgelopen seizoen lang in de race om promotie naar de Eredivisie. Uiteindelijk bleek NAC in de play-offs te sterk. Sibum werd aan het einde van het seizoen wel verkozen tot beste trainer van alle clubs in de Keuken Kampioen Divisie.
"We zijn blij dat Bas nog een extra jaar bij ons blijft", vertelt technisch manager Rob Servais op de website van Roda JC. "Zijn leiderschap en visie hebben een positieve impact op het team en we kijken ernaar uit om deze samenwerking voort te zetten. Bas heeft een uitstekende relatie opgebouwd met zowel de spelers als de staf en zijn vermogen om het beste uit het team te halen is bewonderenswaardig."
Meer uit Voetbal
GENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.
16 uur geledenZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.
16 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."
18 uur geleden