Trainer Sibum verlengt contract bij Roda JC
KERKRADE (ANP) - Bas Sibum heeft zijn toekomst aan Roda JC verbonden. De hoofdtrainer heeft zijn handtekening gezet onder een nieuw contract dat medio 2026 afloopt. Zijn oude verbintenis liep tot volgend jaar zomer.
Onder Sibum was Roda JC afgelopen seizoen lang in de race om promotie naar de Eredivisie. Uiteindelijk bleek NAC in de play-offs te sterk. Sibum werd aan het einde van het seizoen wel verkozen tot beste trainer van alle clubs in de Keuken Kampioen Divisie.
"We zijn blij dat Bas nog een extra jaar bij ons blijft", vertelt technisch manager Rob Servais op de website van Roda JC. "Zijn leiderschap en visie hebben een positieve impact op het team en we kijken ernaar uit om deze samenwerking voort te zetten. Bas heeft een uitstekende relatie opgebouwd met zowel de spelers als de staf en zijn vermogen om het beste uit het team te halen is bewonderenswaardig."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
4 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden