Trainer Schreuder ziet geen basisspelers meer bij Ajax vertrekken
BRAMBERG AM WILDKOGEL (ANP) - Trainer Alfred Schreuder verwacht niet dat Ajax nog meer basisspelers laat vertrekken in de aanloop naar het nieuwe seizoen. "Ik reken erop dat niemand meer weggaat", zei hij op een trainingskamp in Oostenrijk. "Als we nog een basisspeler verkopen, dan zou dat niet goed voor ons zijn."
Ajax nam de afgelopen maanden afscheid van Sébastien Haller, Lisandro Martínez, Ryan Gravenberch, Noussair Mazraoui, André Onana en Danilo Pereira. Nicolás Tagliafico is op weg naar Olympique Lyon. Antony en Jurriën Timber staan ook in de belangstelling van veel Europese topclubs. "Maar we hebben al dusdanig veel spelers verkocht dat ik er van uit ga dat er niemand meer weggaat", zei Schreuder bij ESPN.
Ajax verkocht de afgelopen maand voor ruim 110 miljoen euro aan spelers. Maar de landskampioen versterkte zich ook voor een bedrag van ruim 85 miljoen euro met Steven Bergwijn, Calvin Bassey, Brian Brobbey, Owen Wijndal en Francisco Conceição.
De club uit Amsterdam sluit zaterdag het trainingskamp in Oostenrijk af met een oefenwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt. Dinsdag staat er nog een vriendschappelijk duel met Sjachtar Donetsk op het programma. Ajax strijdt volgende week zaterdag met PSV om de Johan Cruijff Schaal.
Meer uit Voetbal
CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
6 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
7 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
9 uur geleden