Trainer Schreuder ziet dat hem bij PEC nog veel werk wacht
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Schreuder had zich iets anders voorgesteld van zijn debuut als hoofdtrainer van PEC Zwolle. De opvolger van de opgestapte Art Langeler zag zijn ploeg kansloos verliezen bij Feyenoord (4-0). De eindstand stond al na 35 minuten op het scorebord.
"Uit naar Feyenoord is altijd een moeilijke wedstrijd", keek Schreuder terug voor de camera van ESPN. "En we weten in welke situatie we zitten", doelde hij op de laatste plaats van de Eredivisie. "Ik maak me geen zorgen, anders was ik niet aan deze klus begonnen. Maar we gaan alles meenemen van deze wedstrijd. Ik heb zoveel momenten gezien waaraan we moeten werken. En we moeten de kopjes niet laten hangen als het tegen zit. Dat heb ik ze in de rust verteld. Ze blijven na een tegendoelpunt wel heel erg lang in de teleurstelling zitten."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim heeft dinsdag weer de beschikking over Youri Baas voor de uitwedstrijd in de Champions League tegen Villarreal. De 22-jarige verdediger miste de laatste twee wedstrijden van de Amsterdammers door een blessure.
35 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.
2 uur geledenRABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.
4 uur geledenSAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
16 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
16 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
17 uur geleden