Trainer Schreuder ziet dat hem bij PEC nog veel werk wacht
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Dick Schreuder had zich iets anders voorgesteld van zijn debuut als hoofdtrainer van PEC Zwolle. De opvolger van de opgestapte Art Langeler zag zijn ploeg kansloos verliezen bij Feyenoord (4-0). De eindstand stond al na 35 minuten op het scorebord.
"Uit naar Feyenoord is altijd een moeilijke wedstrijd", keek Schreuder terug voor de camera van ESPN. "En we weten in welke situatie we zitten", doelde hij op de laatste plaats van de Eredivisie. "Ik maak me geen zorgen, anders was ik niet aan deze klus begonnen. Maar we gaan alles meenemen van deze wedstrijd. Ik heb zoveel momenten gezien waaraan we moeten werken. En we moeten de kopjes niet laten hangen als het tegen zit. Dat heb ik ze in de rust verteld. Ze blijven na een tegendoelpunt wel heel erg lang in de teleurstelling zitten."
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ staat in de achtste finale van de Conference League. De club uit Alkmaar versloeg voor eigen publiek FC Noah (4-0), de regerend kampioen van Armenië. Dat was ruim voldoende na de nederlaag van vorige week in Jerevan (1-0).
2 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
6 uur geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
7 uur geleden