Trainer Schreuder wint van Bosz in Bundesliga
SINSHEIM (ANP) - Alfred Schreuder heeft het duel tussen de twee Nederlandse trainers in de Bundesliga gewonnen. TSG 1899 Hoffenheim, de ploeg van Schreuder, won voor eigen publiek met 2-1 van Bayer Leverkusen, het elftal van Peter Bosz. Robert Skov maakte in de 65e minuut het winnende doelpunt, ingeleid door geklungel in de defensie van Leverkusen.
De manschappen van Bosz waren na 10 minuten nog wel op voorsprong gekomen via Moussa Diaby. Andrej Kramaric trok de stand al snel weer gelijk.
Daley Sinkgraven had een basisplaats gekregen van Bosz. De linksback uit Assen werd een kwartier voor tijd gewisseld voor Lucas Olario. Ook de Argentijnse aanvaller wist de eerste nederlaag van Leverkusen na de winterstop niet te voorkomen. De ploeg van Bosz staat op de vijfde plaats, met nu één punt meer dan Hoffenheim.
Eind oktober troffen de twee Nederlandse trainers elkaar ook in de Bundesliga, toen werd het 0-0 in Leverkusen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
21 minuten geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
3 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
20 uur geleden