Trainer Schreuder voor vier jaar naar Spaanse club CD Castellón
CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - Dick Schreuder is de nieuwe trainer van CD Castellón, dat uitkomt op het derde niveau in Spanje. De 51-jarige Nederlander ondertekende woensdag een vierjarig contract.
Schreuder leidde PEC Zwolle vorig seizoen naar de tweede plaats in de eerste divisie, goed voor promotie naar de Eredivisie. De voormalige middenvelder werd maandag verkozen tot beste trainer in de eerste divisie. Een dag later maakte PEC Zwolle bekend dat Schreuder bij de club vertrekt.
"Ik ben erg enthousiast om aan dit nieuwe project te beginnen en dankbaar voor het vertrouwen van voorzitter Bob Voulgaris", aldus Schreuder, die als taak heeft om met CD Castellón te promoveren. "In mijn voetbalcarrière heb ik er altijd van gedroomd om in de Spaanse competitie te spelen. Nu krijg ik mijn kans als coach."
Voulgaris denkt dat Schreuder goed bij de club past. "We volgen hem al een hele tijd en zijn aanvallende en intelligente manier van voetballen past helemaal bij de manier waarop ik wil dat ons team speelt. Dick maakt deel uit van ons langetermijnplan", sprak hij.
PEC Zwolle stelde Johnny Jansen aan als opvolger van Schreuder.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
12 uur geleden