Trainer Schreuder voor vier jaar naar Spaanse club CD Castellón
CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - Dick Schreuder is de nieuwe trainer van CD Castellón, dat uitkomt op het derde niveau in Spanje. De 51-jarige Nederlander ondertekende woensdag een vierjarig contract.
Schreuder leidde PEC Zwolle vorig seizoen naar de tweede plaats in de eerste divisie, goed voor promotie naar de Eredivisie. De voormalige middenvelder werd maandag verkozen tot beste trainer in de eerste divisie. Een dag later maakte PEC Zwolle bekend dat Schreuder bij de club vertrekt.
"Ik ben erg enthousiast om aan dit nieuwe project te beginnen en dankbaar voor het vertrouwen van voorzitter Bob Voulgaris", aldus Schreuder, die als taak heeft om met CD Castellón te promoveren. "In mijn voetbalcarrière heb ik er altijd van gedroomd om in de Spaanse competitie te spelen. Nu krijg ik mijn kans als coach."
Voulgaris denkt dat Schreuder goed bij de club past. "We volgen hem al een hele tijd en zijn aanvallende en intelligente manier van voetballen past helemaal bij de manier waarop ik wil dat ons team speelt. Dick maakt deel uit van ons langetermijnplan", sprak hij.
PEC Zwolle stelde Johnny Jansen aan als opvolger van Schreuder.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
2 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
5 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
6 uur geleden