Trainer Schreuder voor vier jaar naar Spaanse club CD Castellón
CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - Dick Schreuder is de nieuwe trainer van CD Castellón, dat uitkomt op het derde niveau in Spanje. De 51-jarige Nederlander ondertekende woensdag een vierjarig contract.
Schreuder leidde PEC Zwolle vorig seizoen naar de tweede plaats in de eerste divisie, goed voor promotie naar de Eredivisie. De voormalige middenvelder werd maandag verkozen tot beste trainer in de eerste divisie. Een dag later maakte PEC Zwolle bekend dat Schreuder bij de club vertrekt.
"Ik ben erg enthousiast om aan dit nieuwe project te beginnen en dankbaar voor het vertrouwen van voorzitter Bob Voulgaris", aldus Schreuder, die als taak heeft om met CD Castellón te promoveren. "In mijn voetbalcarrière heb ik er altijd van gedroomd om in de Spaanse competitie te spelen. Nu krijg ik mijn kans als coach."
Voulgaris denkt dat Schreuder goed bij de club past. "We volgen hem al een hele tijd en zijn aanvallende en intelligente manier van voetballen past helemaal bij de manier waarop ik wil dat ons team speelt. Dick maakt deel uit van ons langetermijnplan", sprak hij.
PEC Zwolle stelde Johnny Jansen aan als opvolger van Schreuder.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
31 minuten geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
39 minuten geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
4 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
6 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
6 uur geleden