Trainer Schreuder voor vier jaar naar Spaanse club CD Castellón
CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - Dick Schreuder is de nieuwe trainer van CD Castellón, dat uitkomt op het derde niveau in Spanje. De 51-jarige Nederlander ondertekende woensdag een vierjarig contract.
Schreuder leidde PEC Zwolle vorig seizoen naar de tweede plaats in de eerste divisie, goed voor promotie naar de Eredivisie. De voormalige middenvelder werd maandag verkozen tot beste trainer in de eerste divisie. Een dag later maakte PEC Zwolle bekend dat Schreuder bij de club vertrekt.
"Ik ben erg enthousiast om aan dit nieuwe project te beginnen en dankbaar voor het vertrouwen van voorzitter Bob Voulgaris", aldus Schreuder, die als taak heeft om met CD Castellón te promoveren. "In mijn voetbalcarrière heb ik er altijd van gedroomd om in de Spaanse competitie te spelen. Nu krijg ik mijn kans als coach."
Voulgaris denkt dat Schreuder goed bij de club past. "We volgen hem al een hele tijd en zijn aanvallende en intelligente manier van voetballen past helemaal bij de manier waarop ik wil dat ons team speelt. Dick maakt deel uit van ons langetermijnplan", sprak hij.
PEC Zwolle stelde Johnny Jansen aan als opvolger van Schreuder.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.
27 minuten geledenANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.
1 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.
1 uur geleden