Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Schreuder kijkt uit naar mooie affiches voor Ajax in CL

Trainer Schreuder kijkt uit naar mooie affiches voor Ajax in CL

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Alfred Schreuder kijkt uit naar de groepsfase van de Champions League waarin Ajax het gaat opnemen tegen Liverpool, Napoli en Rangers FC. "Ik vind het een geweldige loting voor ons", reageerde hij. "Het zijn prachtige affiches. We kijken uit naar uitdagingen, daarom voetballen we. Voor ons wordt het moeilijk, maar dat geldt zeker ook voor onze tegenstanders."

Ajax is de enige landskampioen in groep A van de koningsklasse van het Europese clubvoetbal. Liverpool, Napoli en Rangers FC hebben gemeen dat ze voor een luidruchtig eigen publiek weinig verliezen. "Dat worden prachtige wedstrijden voor onze supporters", verwacht Schreuder. "Maar vergeet niet dat het in ons stadion ook kan spoken."

Voor Schreuder is Liverpool de favoriet voor de groepszege. Ajax verloor twee jaar geleden tweemaal schlemielig met 1-0 van het elftal waarvan Virgil van Dijk ook deel uitmaakt. Nicolás Tagliafico maakte een eigen doelpunt in de thuiswedstrijd en doelman André Onana ging in de fout op Anfield.

Napoli

Napoli is na twee speelronden koploper van de Serie A. "Ze hebben alweer negen doelpunten gemaakt", zei Schreuder over de vereniging waar Ruud Krol als een van de grootste clubiconen geldt. "Ze spelen vaak aanvallend. Ik reken op twee mooie wedstrijden."

Rangers FC schakelde woensdag PSV nog uit met een zege van 1-0 in Eindhoven. "Ze stonden vorig seizoen in de finale van de Europa League en wonnen toen van Dortmund en Leipzig. Ook nu vormen ze een hechte ploeg", zei Schreuder over de club die eerder deze zomer Calvin Bassey voor 23 miljoen euro aan Ajax verkocht.

Schreuder wil zijn doelstelling over het nieuwe seizoen in de Champions League nog niet uitspreken. "Dat doe ik na 1 september", doelde hij op de sluitingstermijn van de transfermarkt. De opvolger van Erik ten Hag weet dat er veel interesse is voor Antony. Ajax weigerde al een bod van 80 miljoen euro van Manchester United op de Braziliaan.

Meer uit Voetbal

AZ met winst op FC Noah naar achtste finale van Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ staat in de achtste finale van de Conference League. De club uit Alkmaar versloeg voor eigen publiek FC Noah (4-0), de regerend kampioen van Armenië. Dat was ruim voldoende na de nederlaag van vorige week in Jerevan (1-0).

4 uur geleden
Geblesseerde Brobbey mist komende duels van Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Brian Brobbey is twee tot vier weken niet inzetbaar voor Sunderland. Dat vertelde zijn trainer Régis Le Bris tijdens een persmoment voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth.

5 uur geleden
AZ begint met Mijnans en Smit tegen FC Noah

ALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.

6 uur geleden
Aanvalster Miedema blijft nog een seizoen bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.

8 uur geleden
Celstraf geëist tegen fan van Oviedo voor racisme tegen Mbappé

OVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.

8 uur geleden
Belgische middenvelder Fernandez (18) verlengt contract met PSV

EINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.

8 uur geleden
KNVB gaat kennis delen met voetbalbond van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.

9 uur geleden