Trainer Schreuder is trots op winnend Hoffenheim
MAINZ (ANP) - Trainer Alfred Schreuder houdt met TSG 1899 Hoffenheim uitzicht op een ticket voor de Europa League voor het volgende seizoen. Hij won met zijn ploeg de uitwedstrijd tegen FSV Mainz 05 (0-1). Ihlas Bebou maakte even voor rust het enige doelpunt.
"Het was een intense wedstrijd", analyseerde Schreuder. "Jammer dat er geen fans welkom waren, want zij hadden kunnen genieten. Ik heb genoten van de vechtlust van mijn ploeg. In de tweede helft hebben we echt moeten knokken. Misschien verdiende Mainz wel iets meer. Maar wij speelden erg gedisciplineerd."
Hoffenheim klom naar de zevende plaats van de Bundesliga, met net zoveel punten als nummer 6 VfL Wolfsburg. De nummers 5 en 6 van de eindklassering van de Bundesliga mogen volgend seizoen aan de Europa League deelnemen.
Schreuder liet Melayro Bogarde debuteren. Het Rotterdamse neefje van Winston Bogarde vierde donderdag zijn achttiende verjaardag. Hij is de jongste Nederlandse debutant ooit in de Bundesliga. Schreuder wisselde Bogarde in de rust uit angst voor een tweede gele kaart.
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
30 minuten geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
50 minuten geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
1 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
11 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
12 uur geleden