Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Schreuder gaat hard onderuit met Hoffenheim

Trainer Schreuder gaat hard onderuit met Hoffenheim

HOFFENHEIM (ANP) - Trainer Alfred Schreuder van 1899 Hoffenheim had zich iets anders voorgesteld van de herstart van de Bundesliga, na een pauze van ruim twee maanden vanwege het coronavirus. Hij zag zijn ploeg in een leeg eigen stadion hard onderuit gaan tegen Hertha BSC (0-3).

"Natuurlijk voelt het niet goed om een thuiswedstrijd met 3-0 te verliezen", zei de coach die vorig seizoen assistent van Erik ten Hag bij Ajax was. "Maar we hadden wel de kans om 1-0 te maken. En na de 0-1 missen we weer een enorme kans op de gelijkmaker. Pas na de 0-3 kreeg ik het gevoel dat we de controle over de wedstrijd hadden verloren. Maar we speelden zeker het eerste uur best goed. Maar uiteindelijk gaat het om doelpunten. Als we wel op voorsprong waren gekomen, dan hadden we veel meer ruimte gekregen."

Hoffenheim is voorlopig de nummer 9 van de Bundesliga, met twee punten minder dan nummer 8 Schalke 04.

Meer uit Voetbal

Ajax neemt naast Noordermeer ook Van Oosten over van ADO

AMSTERDAM (ANP) - Louise van Oosten vervolgt haar voetbalcarrière bij Ajax. De 20-jarige verdedigster komt over van ADO Den Haag en ondertekent een contract voor drie jaar. Eerder deze transferperiode maakte Daniëlle Noordermeer ook de overstap van ADO naar Ajax.

10 minuten geleden
Doelman Branderhorst tekent contract bij Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Mattijs Branderhorst (31) is ook komend seizoen de doelman van Fortuna Sittard. Hij tekende een contract dat hem tot medio 2029 aan de Limburgse club verbindt. Dat heeft Fortuna Sittard op de website van de club laten weten.

40 minuten geleden
Onweer verstoort eerste training voetbalsters in Zwitserland

THUN (ANP) - Onweer heeft de eerste training van de Oranjevrouwen in Zwitserland verstoord. Na een inloopronde bliksemde het kort op het natte trainingsveld in Thun, waarna direct een groot deel van de spelersgroep de dug-out in rende. Daarop werd besloten het eerste deel van de training in de sportschool af te werken en later terug het veld op te gaan.

1 uur geleden
Hoofdhuurder Ajax verlengt contract met ArenA met vijftien jaar

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft ook de komende jaren in de Johan Cruijff ArenA voetballen. De Amsterdamse club, die de hoofdhuurder van het stadion is, verlengde dinsdag het contract met vijftien jaar, tot 2040.

3 uur geleden
Bonmatí is in Zwitserland teruggekeerd bij Spaanse EK-selectie

OBERENTFELDEN (ANP/RTR) - Aitana Bonmatí heeft zich weer aangesloten bij de Spaanse selectie voor het EK vrouwenvoetbal in Zwitserland. De middenvelder van FC Barcelona werd vorige week met een virale hersenvliesontsteking opgenomen in het ziekenhuis.

3 uur geleden
Europees kampioen Redmond verruilt Feyenoord voor Aston Villa

ROTTERDAM (ANP) - Zépiqueno Redmond heeft Feyenoord ingeruild voor Aston Villa. De club uit de Premier League meldt de komst van de 19-jarige spits op de clubsite. Redmond werd vorige week Europees kampioen met Oranje onder 19.

4 uur geleden
Toekomst van PSV-spits De Jong nog steeds niet duidelijk

EINDHOVEN (ANP) - Het is nog altijd niet duidelijk of Luuk de Jong zijn loopbaan bij PSV vervolgt. De 34-jarige spits van de landskampioen meldde zich nog niet bij de training van de club. Coach Peter Bosz heeft de hoop nog niet opgegeven dat De Jong alsnog bij PSV blijft.

6 uur geleden