Trainer Schmidt ziet PSV ongelukkig verliezen
TILBURG (ANP) - Trainer Roger Schmidt zag zijn PSV ongelukkig verliezen van Willem II (2-1). "Soms gebeurt dit in voetbal", zei hij. "We speelden beter dan in de laatste twee wedstrijden. Maar het resultaat is niet goed genoeg."
PSV verloor zondag van Feyenoord (0-4) en ontsnapte tegen Go Ahead Eagles (1-2). "Maar nu controleerden we de wedstrijd", zei Schmidt bij ESPN. "We speelden beter voetbal. We waren sterker en de organisatie was ook goed. Willem II had een goed schot op doel en toch verliezen met met 2-1."
Willem II kwam op voorsprong door een eigen doelpunt van Eran Zahavi. En Ché Nunnely profiteerde van een grote blunder van doelman Joël Drommel. "Joël is een jonge keeper", zei Schmidt. "Je verliest samen en je wint samen. Hij doet dit niet expres. Hij ontwikkelt zich goed en zit ook bij de nationale ploeg."
Schmidt wilde zich geen crisis laten aanpraten na de tweede nederlaag in drie wedstrijden. "Ik vond ons beter spelen dan toen we Ajax versloegen in de strijd om de Johan Cruijff Schaal", doelde hij op de ruime zege (0-4). "Alleen maakten we de kansen toen wel af."
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.
4 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.
6 uur geleden