Trainer Schmidt ziet PSV ongelukkig verliezen
TILBURG (ANP) - Trainer Roger Schmidt zag zijn PSV ongelukkig verliezen van Willem II (2-1). "Soms gebeurt dit in voetbal", zei hij. "We speelden beter dan in de laatste twee wedstrijden. Maar het resultaat is niet goed genoeg."
PSV verloor zondag van Feyenoord (0-4) en ontsnapte tegen Go Ahead Eagles (1-2). "Maar nu controleerden we de wedstrijd", zei Schmidt bij ESPN. "We speelden beter voetbal. We waren sterker en de organisatie was ook goed. Willem II had een goed schot op doel en toch verliezen met met 2-1."
Willem II kwam op voorsprong door een eigen doelpunt van Eran Zahavi. En Ché Nunnely profiteerde van een grote blunder van doelman Joël Drommel. "Joël is een jonge keeper", zei Schmidt. "Je verliest samen en je wint samen. Hij doet dit niet expres. Hij ontwikkelt zich goed en zit ook bij de nationale ploeg."
Schmidt wilde zich geen crisis laten aanpraten na de tweede nederlaag in drie wedstrijden. "Ik vond ons beter spelen dan toen we Ajax versloegen in de strijd om de Johan Cruijff Schaal", doelde hij op de ruime zege (0-4). "Alleen maakten we de kansen toen wel af."
Meer uit Voetbal
GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
15 minuten geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
50 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
1 uur geledenYAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt kan komende zomer met het Nederlands elftal niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De verdediger van Manchester United heeft een operatie aan zijn rug ondergaan en is op zijn vroegst bij de start van het nieuwe seizoen weer beschikbaar. Dat meldt Manchester United.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García van Ajax denkt dat de landstitel komend seizoen weer naar de Amsterdammers gaat. Dat zegt de Spanjaard in een interview met ESPN, twee dagen voor de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen. Ajax begint de laatste speelronde als nummer 5 op de ranglijst en zal nog een plaats moeten stijgen als het de play-offs voor deelname aan de Conference League wil ontlopen.
2 uur geleden