Trainer Schmidt ziet PSV ongelukkig verliezen
TILBURG (ANP) - Trainer Roger Schmidt zag zijn PSV ongelukkig verliezen van Willem II (2-1). "Soms gebeurt dit in voetbal", zei hij. "We speelden beter dan in de laatste twee wedstrijden. Maar het resultaat is niet goed genoeg."
PSV verloor zondag van Feyenoord (0-4) en ontsnapte tegen Go Ahead Eagles (1-2). "Maar nu controleerden we de wedstrijd", zei Schmidt bij ESPN. "We speelden beter voetbal. We waren sterker en de organisatie was ook goed. Willem II had een goed schot op doel en toch verliezen met met 2-1."
Willem II kwam op voorsprong door een eigen doelpunt van Eran Zahavi. En Ché Nunnely profiteerde van een grote blunder van doelman Joël Drommel. "Joël is een jonge keeper", zei Schmidt. "Je verliest samen en je wint samen. Hij doet dit niet expres. Hij ontwikkelt zich goed en zit ook bij de nationale ploeg."
Schmidt wilde zich geen crisis laten aanpraten na de tweede nederlaag in drie wedstrijden. "Ik vond ons beter spelen dan toen we Ajax versloegen in de strijd om de Johan Cruijff Schaal", doelde hij op de ruime zege (0-4). "Alleen maakten we de kansen toen wel af."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
21 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
23 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
1 dag geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
1 dag geleden