Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Schmidt ziet PSV knokken naar winst

Trainer Schmidt ziet PSV knokken naar winst

EINDHOVEN (ANP) - Het was bepaald niet sprankelend, toch keek PSV-trainer Roger Schmidt met enige tevredenheid terug op de bekerontmoeting met Telstar, door de Eindhovenaren met 2-1 gewonnen. "We moesten knokken, zeker na die vroege tegentreffer. Maar het belangrijkste in de beker is toch gewoon dat je wint. En dat hebben we gedaan", sprak de Duitser bij ESPN na de 2-1-zege op de nummer 13 van de eerste divisie.

Schmidt miste een handvol spelers en hield, ook met het oog op de topper tegen Ajax van zondag, Cody Gakpo op de bank. De aanvaller moest er na de rust, bij een 1-1-stand, alsnog in en zag Joey Veerman het winnende doelpunt maken. "Een aantal spelers is niet 100 procent. Het is elke keer een puzzel. We kunnen nu niet in dezelfde opstelling drie wedstrijden op rij spelen", zei Schmidt, die onder meer geen beroep kan doen op basiskrachten als Ibrahim Sangaré (Afrika Cup) en André Ramalho (geblesseerd). Na rust haalde hij Mario Götze en Yorbe Vertessen naar de kant. De Israëliër Eran Zahavi kon voor het eerst sinds november na een knieblessure weer invallen.

"Het is nooit makkelijk tegen een scherpe tegenstander. Telstar deed het goed. Je moet accepteren dat het dan moeilijk gaat en blijven zoeken naar oplossingen. We hebben twee keer gescoord en gewonnen", aldus Schmidt.

Meer uit Voetbal

Dortmund boekt zwaarbevochten zege op hekkensluiter FC St. Pauli

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft het thuisduel met hekkensluiter FC St. Pauli ternauwernood in een overwinning omgezet. De belangrijkste concurrent van koploper Bayern München gaf een 2-0-voorsprong weg, maar won alsnog door een benutte strafschop van Emre Can in de blessuretijd: 3-2.

6 minuten geleden
Koploper Internazionale boekt minimale zege bij Udinese

UDINE (ANP) - De Italiaanse koploper Internazionale heeft een minimale zege geboekt bij middenmoter Udinese. Een knappe treffer van spits Lautaro Martínez in de twintigste minuut gaf de doorslag: 0-1.

15 minuten geleden
Real Madrid besluit roerige week met competitiezege op Levante

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis een 2-0-overwinning geboekt op degradatiekandidaat Levante. Na bijna een uur voetballen opende Kylian Mbappé de score met een strafschop die hij zelf had versierd. Niet veel later verdubbelde Raúl Asencio de voorsprong in het Bernabéu met een fraaie kopgoal uit een hoekschop.

57 minuten geleden
FC Twente en Ajax in evenwicht bij herstart Eredivisie Vrouwen

ENSCHEDE (ANP) - Bij de hervatting van de Eredivisie Vrouwen na de winterstop is de topper tussen FC Twente en Ajax geëindigd in een 1-1-gelijkspel. Daardoor blijft Ajax de ranglijst aanvoeren met 2 punten voorsprong op Twente, dat nog een wedstrijd tegoed heeft.

1 uur geleden
United verslaat City in stadsderby van Manchester

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de stadsderby met Manchester City gewonnen (2-0). Bryan Mbeumo en Patrick Dorgu maakten na rust de doelpunten in een sfeervol Old Trafford.

1 uur geleden
Geblesseerde Zirkzee ontbreekt bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee ontbreekt in de selectie van Manchester United voor de stadsderby met Manchester City. De spits heeft volgens zijn club een blessure opgelopen. Hij staat ook nog steeds in de belangstelling van AS Roma.

4 uur geleden
PSV ontvangt sc Heerenveen in kwartfinale van de KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.

22 uur geleden