Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Schmidt ziet PSV knokken naar winst

Trainer Schmidt ziet PSV knokken naar winst

EINDHOVEN (ANP) - Het was bepaald niet sprankelend, toch keek PSV-trainer Roger Schmidt met enige tevredenheid terug op de bekerontmoeting met Telstar, door de Eindhovenaren met 2-1 gewonnen. "We moesten knokken, zeker na die vroege tegentreffer. Maar het belangrijkste in de beker is toch gewoon dat je wint. En dat hebben we gedaan", sprak de Duitser bij ESPN na de 2-1-zege op de nummer 13 van de eerste divisie.

Schmidt miste een handvol spelers en hield, ook met het oog op de topper tegen Ajax van zondag, Cody Gakpo op de bank. De aanvaller moest er na de rust, bij een 1-1-stand, alsnog in en zag Joey Veerman het winnende doelpunt maken. "Een aantal spelers is niet 100 procent. Het is elke keer een puzzel. We kunnen nu niet in dezelfde opstelling drie wedstrijden op rij spelen", zei Schmidt, die onder meer geen beroep kan doen op basiskrachten als Ibrahim Sangaré (Afrika Cup) en André Ramalho (geblesseerd). Na rust haalde hij Mario Götze en Yorbe Vertessen naar de kant. De Israëliër Eran Zahavi kon voor het eerst sinds november na een knieblessure weer invallen.

"Het is nooit makkelijk tegen een scherpe tegenstander. Telstar deed het goed. Je moet accepteren dat het dan moeilijk gaat en blijven zoeken naar oplossingen. We hebben twee keer gescoord en gewonnen", aldus Schmidt.

Meer uit Voetbal

NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

3 uur geleden
PSV begint met Obispo en Boadu aan bekerduel met NEC

NIJMEGEN (ANP) - Armando Obispo begint met PSV aan de uitwedstrijd tegen NEC in de halve finale van de KNVB-beker. De verdediger werd zaterdag ziek na het uitduel met Heracles Almelo, maar is op tijd hersteld.

6 uur geleden
Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

7 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

7 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

11 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

1 dag geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden