Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Schmidt tevreden met wat PSV laat zien

Trainer Schmidt tevreden met wat PSV laat zien

THESSALONIKI (ANP) - Trainer Roger Schmidt is tevreden met wat PSV tot op heden laat zien. De club werd geplaagd door een stevige uitbraak van het coronavirus in de selectie, maar de resultaten en het spel bleven naar behoren. Dat zei de Duitser in aanloop naar de wedstrijd in de Europa League donderdag in Griekenland tegen PAOK.

"We hebben vorige week laten zien dat we tot goed voetbal in staat zijn. Ook in deze situatie", zo keek Schmidt terug op onder meer de overwinning bij Omonia Nicosia. "Toch zal het hier lastig worden en we zullen op ons best moeten zijn om een resultaat te behalen. We spelen nu twee duels tegen PAOK. Als wie die winnen hebben we een goede kans de knock-outfase te bereiken."

Pablo Rosario is terug in de selectie, na een eerdere besmetting. De middenvelder testte maandag negatief. Schmidt: "Het is zeer belangrijk in deze situatie dat spelers terugkeren. We missen er veel en Pablo is een belangrijke speler, maar hij trainde vandaag pas weer voor het eerst met het team en we moeten zien hoe fit hij is en hoe hij ervoor staat voor morgen."

Negatieve testen

PSV mist tegen PAOK nog onder anderen aanvoerder Denzel Dumfries, Cody Gakpo, Nick Viergever, Timo Baumgartl en Jorrit Hendrix. Schmidt: "We kunnen niet zeggen wanneer spelers weer beschikbaar zijn. Wanneer je weer negatief test, verschilt per persoon. Gelukkig hebben ze geen echte symptomen en kunnen ze, zodra ze weer mogen, meteen aansluiten bij de groepstraining en de wedstrijdselectie. Maar wanneer het is, dat verschilt per individu.’’

De Eindhovenaren verloren in de Europa League eerder van Granada en wonnen van Omonia Nicosia.

Meer uit Voetbal

Bayern-aanvaller Díaz voorlopig aan de kant met hamstringblessure

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het voorlopig stellen zonder aanvaller Luiz Díaz. De 29-jarige Colombiaan heeft woensdagavond tijdens het Champions League-duel met Arsenal (2-2) een kleine spierscheur opgelopen aan zijn linkerhamstring, zo meldt de Duitse club donderdag.

2 uur geleden
Hajduk Split moet in leeg stadion spelen om vuurwerk tegen Ajax

SPLIT (ANP) - Hajduk Split is zwaar gestraft door de UEFA na misdragingen van Kroatische fans in het duel in de Conference League met Ajax van vorige week. De club uit Kroatië moet het volgende Europese thuisduel met het Belgische Sint-Truiden komende maand in een leeg stadion spelen. Verder kreeg Hajduk Split een geldboete van 80.000 euro en een voorwaardelijke straf. Bij herhaling moet er nog een thuiswedstrijd zonder publiek worden afgewerkt.

7 uur geleden
Arsenal maakt zich zorgen om blessure aanvaller Saka

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta maakt zich zorgen om de blessure van aanvaller Bukayo Saka. De 25-jarige Engels international werd al in de tiende minuut van het Champions League-duel met Bayern München (2-2) gewisseld nadat hij naar zijn linkerdijbeen had gegrepen. "Het ziet er helemaal niet goed uit. Als een speler met veel pijn naar de kant moet, is dat nooit goed nieuws. We moeten het afwachten", zei Arteta.

9 uur geleden
Voormalig FC Twente-speler Ruiz nieuwe bondscoach Costa Rica

SAN RAFAEL DE ALAJUELA (ANP) - Voormalig FC Twente-speler Bryan Ruiz is definitief de nieuwe bondscoach van Costa Rica. De oud-aanvoerder van het nationale team, die deze maand al op de bank zat op interim-basis, heeft als taak meegekregen om zich met zijn land te kwalificeren voor het WK van 2030.

9 uur geleden
Van Bronckhorst vindt dat Feyenoord meer had verdiend bij Betis

SEVILLA (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond dat Feyenoord iets meer had verdiend na de nipte nederlaag in de Champions League bij Real Betis (1-0). "Een gelijkspel was denk ik wel verdiend geweest, maar je weet dat in de Champions League wedstrijden worden beslist op details. Dit was zo'n duel", keek de coach terug.

16 uur geleden
Arsenal redt punt bij Bayern München na late goal Rice

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.

19 uur geleden
Nipte nederlaag Feyenoord bij Real Betis in Champions League

SEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.

19 uur geleden