Trainer Schmidt tevreden met wat PSV laat zien
THESSALONIKI (ANP) - Trainer Roger Schmidt is tevreden met wat PSV tot op heden laat zien. De club werd geplaagd door een stevige uitbraak van het coronavirus in de selectie, maar de resultaten en het spel bleven naar behoren. Dat zei de Duitser in aanloop naar de wedstrijd in de Europa League donderdag in Griekenland tegen PAOK.
"We hebben vorige week laten zien dat we tot goed voetbal in staat zijn. Ook in deze situatie", zo keek Schmidt terug op onder meer de overwinning bij Omonia Nicosia. "Toch zal het hier lastig worden en we zullen op ons best moeten zijn om een resultaat te behalen. We spelen nu twee duels tegen PAOK. Als wie die winnen hebben we een goede kans de knock-outfase te bereiken."
Pablo Rosario is terug in de selectie, na een eerdere besmetting. De middenvelder testte maandag negatief. Schmidt: "Het is zeer belangrijk in deze situatie dat spelers terugkeren. We missen er veel en Pablo is een belangrijke speler, maar hij trainde vandaag pas weer voor het eerst met het team en we moeten zien hoe fit hij is en hoe hij ervoor staat voor morgen."
Negatieve testen
PSV mist tegen PAOK nog onder anderen aanvoerder Denzel Dumfries, Cody Gakpo, Nick Viergever, Timo Baumgartl en Jorrit Hendrix. Schmidt: "We kunnen niet zeggen wanneer spelers weer beschikbaar zijn. Wanneer je weer negatief test, verschilt per persoon. Gelukkig hebben ze geen echte symptomen en kunnen ze, zodra ze weer mogen, meteen aansluiten bij de groepstraining en de wedstrijdselectie. Maar wanneer het is, dat verschilt per individu.’’
De Eindhovenaren verloren in de Europa League eerder van Granada en wonnen van Omonia Nicosia.
Meer uit Voetbal
MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Borussia Mönchengladbach heeft trainer Eugen Polanski ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit een dag na de nederlaag van 5-0 bij SC Freiburg in de Bundesliga. Borussia Mönchengladbach verloor de eerste drie competitieduels en staat op de laatste plaats.
1 uur geledenMONACO (ANP/DPA) - Voetballer Paris Brunner van AS Monaco heeft zijn excuses aangeboden voor het maken van een moordgebaar richting supporters van Strasbourg. Het duel eindigde zaterdag in 1-1.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - NEC-trainer Dick Schreuder is zaterdag in de uitwedstrijd tegen SC Cambuur geschrokken van het niveau van zijn elftal. "Ik denk dat dit misschien wel de allerslechtste wedstrijd van mij is als trainer. Het allerslechtste is dat je geen enkele intensiteit en geen enkele wil om te winnen ziet. Dit is niet goed te praten", sprak hij na de nederlaag van 3-0 tegen ESPN.
3 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - Jhon van Beukering is niet langer assistent-trainer van GVVV. Het bestuur van de voetbalclub uit Veenendaal besloot de oud-spits van onder meer Feyenoord, NEC en Vitesse te ontslaan na wangedrag tijdens de wedstrijd tegen IJsselmeervogels van zaterdag. Ook zijn broer, hoofdtrainer Dennis van Beukering, is ontslagen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie de aansluiting bij koploper FC Barcelona behouden met een eenvoudige 4-1-zege op Rayo Vallecano. Sterspeler Kylian Mbappé scoorde twee keer, waarvan de eerste uit een strafschop. Álvaro Carreras en Jude Bellingham maakten de andere twee doelpunten.
13 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Arsenal heeft zijn perfecte seizoensstart in de Premier League voortgezet met een uitzege van 2-0 op Sunderland. De landskampioen is na vier duels koploper met de maximale 12 punten.
13 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft na zes Eredivisieduels de eerste zege te pakken. De club uit Leeuwarden won in eigen huis met 3-0 van een zwak spelend NEC. Ilyes Hamache was de grote man bij Cambuur; hij maakte de eerste twee treffers.
13 uur geleden