Trainer Schmidt passeert keeper Drommel voor duel van PSV met AZ
EINDHOVEN (ANP) - Keeper Joël Drommel is zijn basisplaats kwijt bij PSV. Trainer Roger Schmidt heeft besloten dat Yvon Mvogo zaterdagavond het doel verdedigt in het thuisduel met AZ.
Drommel verruilde FC Twente afgelopen zomer voor PSV. Hij kreeg regelmatig kritiek maar werd ook vaak verdedigd door zijn trainer Schmidt. Het lijkt er op dat Drommel niet geblesseerd is. Hij zit wel op de bank tegen AZ. Mvogo was vorig seizoen de eerste doelman van de club uit Eindhoven.
Trainer Schmidt maakte donderdag bekend dat hij in de zomer vertrekt bij PSV. Hij wil zijn aflopende contract niet verlengen. Bij AZ keert de weer fitte Bruno Martins Indi terug in de basisformatie.
De wedstrijd tussen PSV en AZ begint om 20.00 uur.
Opstelling
PSV: Mvogo; Teze, Obispo, Boscagli en Mauro; Mwene en Sangaré; Veerman, Götze en Doan; Gakpo.
AZ: Vindahl Jensen; Sugawara, Hatzidiakos, Martins Indi en Wijndal; Midtsjö, De Wit en Clasie; Evjen, Pavlidis en Karlsson.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft de Japanse keeper Zion Suzuki vastgelegd. De 28-voudig international van zijn land komt voor naar verluidt 35 miljoen euro over van het Italiaanse Parma. Suzuki (23) maakte tijdens het WK indruk met Japan, dat als tweede eindigde in de poule achter Oranje en in de zestiende finales werd uitgeschakeld door Brazilië.
42 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München houdt vertrouwen in de toekomst van voetballer Jamal Musiala op het hoogste niveau. De 23-jarige middenvelder raakte dinsdag voor de tweede keer in vier dagen onwel tijdens een oefenduel. Er zijn geen aanwijzingen dat zijn klachten een bedreiging zijn voor zijn voetbalcarrière, meldt het Duitse persbureau dpa op basis van bronnen bij Bayern München.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Paul Pogba en AS Monaco hebben hun samenwerking na ruim een jaar beëindigd. Dat maakte de club uit het vorstendom woensdag bekend. Pogba had bij Monaco nog een contract voor een jaar.
2 uur geledenCAGLIARI (ANP/RTR) - Cagliari-voetballer Yael Trepy is ontwaakt uit zijn kunstmatige coma en is weer volledig aanspreekbaar. De 20-jarige Fransman heeft geen beademingsapparatuur meer nodig, maar ligt nog wel op de intensive care om zijn ademhalingsproblemen in de gaten te houden. Die hield Trepy over aan een zwembadongeluk zondag, waarbij hij bijna verdronk.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.
14 uur geledenNICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.
16 uur geleden