Trainer Schmidt passeert keeper Drommel voor duel van PSV met AZ
EINDHOVEN (ANP) - Keeper Joël Drommel is zijn basisplaats kwijt bij PSV. Trainer Roger Schmidt heeft besloten dat Yvon Mvogo zaterdagavond het doel verdedigt in het thuisduel met AZ.
Drommel verruilde FC Twente afgelopen zomer voor PSV. Hij kreeg regelmatig kritiek maar werd ook vaak verdedigd door zijn trainer Schmidt. Het lijkt er op dat Drommel niet geblesseerd is. Hij zit wel op de bank tegen AZ. Mvogo was vorig seizoen de eerste doelman van de club uit Eindhoven.
Trainer Schmidt maakte donderdag bekend dat hij in de zomer vertrekt bij PSV. Hij wil zijn aflopende contract niet verlengen. Bij AZ keert de weer fitte Bruno Martins Indi terug in de basisformatie.
De wedstrijd tussen PSV en AZ begint om 20.00 uur.
Opstelling
PSV: Mvogo; Teze, Obispo, Boscagli en Mauro; Mwene en Sangaré; Veerman, Götze en Doan; Gakpo.
AZ: Vindahl Jensen; Sugawara, Hatzidiakos, Martins Indi en Wijndal; Midtsjö, De Wit en Clasie; Evjen, Pavlidis en Karlsson.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Anel Ahmedhodžić vertrekt na één jaar alweer bij Feyenoord. De 27-jarige Bosnische centrale verdediger is verkocht aan Burnley FC, meldt de Rotterdamse voetbalclub. Burnley degradeerde in Engeland afgelopen seizoen uit de Premier League.
3 uur geledenPRAIA (ANP/RTR) - De voetbalbond van Kaapverdië heeft Humberto Bettencourt aangesteld als nieuwe bondscoach. De 51-jarige trainer is de vervanger van Bubista, die na het WK aan de slag ging als trainer van de Marokkaanse club Renaissance Berkane.
3 uur geledenSION (ANP) - Ajax is dicht bij een plaats in het hoofdtoernooi van de Conference League. De Amsterdammers maakten in de play-offs na rust een achterstand tegen de Zwitserse club FC Sion ongedaan: 2-4. Volgende week is in de Johan Cruijff ArenA de tweede ontmoeting. De winnaar plaatst zich voor het hoofdtoernooi.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de eerste wedstrijd in de play-offs voor het hoofdtoernooi van de Conference League verloren. In het eigen stadion in Enschede ging de ploeg van coach John van den Brom met 1-0 onderuit tegen Qarabağ FK uit Azerbeidzjan.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott maakt de overstap van AZ naar de Spaanse club Real Betis. Dat meldt de Alkmaarse club donderdagavond.
4 uur geledenSION (ANP) - Marcos Leonardo heeft donderdag in de uitwedstrijd tegen FC Sion in de play-offs van de Conference League een basisplaats bij Ajax. De Braziliaanse spits krijgt de voorkeur boven de Deen Kasper Dolberg, die op de reservebank zit. Dolberg was zondag in het Eredivisieduel met sc Heerenveen (2-2) nog basisspeler.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente begint de thuiswedstrijd tegen het Azerbeidzjaanse Qarabağ FK in de play-offs van de Conference League met dezelfde basisspelers als zondag tegen PEC Zwolle. De Enschedeërs wonnen toen met 3-1.
6 uur geleden