Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Schmidt is voorzichtig met spits Malen

Trainer Schmidt is voorzichtig met spits Malen

ARNHEM (ANP) - Donyell Malen had zondag vanaf het begin mee kunnen doen in de uitwedstrijd van PSV tegen Vitesse. Trainer Roger Schmidt wilde echter geen risico nemen met de aanvaller, die onlangs terugkeerde na een zware knieblessure. "Als voetballer wil je altijd spelen, maar je moet soms ook naar het grotere plaatje kijken", zei Malen, die de laatste dertig minuten meedeed en zijn elftal met 2-1 zag verliezen.

De keuze van Schmidt was best opmerkelijk. Hij had namelijk niet de beschikking over basisspelers Denzel Dumfries, Pablo Rosario, Cody Gakpo en Mario Götze. Op de reservebank zaten, naast Malen, slechts twee andere veldspelers.

"Het is een hele aparte situatie, een hele aparte aanloop. Veel jongens zijn er nu niet. Als team probeer je dicht bij elkaar te zijn", aldus Malen, die veel te vinden was aan de linkerkant. "In het centrum was het heel druk, ik probeerde de ruimte aan de zijkant te zoeken."

PSV leek in de slotfase een strafschop te krijgen, maar scheidsrechter Bas Nijhuis draaide die beslissing terug. "Dat hij de beelden ging bekijken, vond ik best opmerkelijk. Hij stond dichtbij de situatie en floot. Mij leek het wel een penalty. We hebben veel pech gehad vandaag."

PSV verloor donderdag in de Europa League ook met 2-1, toen van Granada. Malen: "Twee keer verliezen is nooit goed, zeker niet als PSV zijnde. We kennen een beetje onze situatie, maar daar moeten we het niet op gooien."

Meer uit Voetbal

Feyenoord zet met late zege grote stap richting Champions League

SITTARD (ANP) - Feyenoord heeft een grote stap gezet richting het hoofdtoernooi van de Champions League. De Rotterdammers stelden in de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard teleur en wisten een achterstand in de slotfase pas om te draaien toen Fortuna na een rode kaart voor Paul Gladon met een man minder op het veld kwam te staan. Feyenoord won met 2-1.

30 minuten geleden
PEC Zwolle na zege op Heracles zeker van handhaving

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle speelt volgend seizoen weer in de Eredivisie. Het elftal van Henry van der Vegt won zondag in eigen huis van het al gedegradeerde Heracles Almelo: 1-0. PEC Zwolle staat na 32 wedstrijden op 37 punten op de twaalfde plaats. Nummer 16 FC Volendam heeft 6 punten minder dan PEC en speelt nog tegen nummer 15 Telstar dat evenveel punten heeft. Het is daardoor onmogelijk dat zowel FC Volendam als Telstar op de ranglijst PEC nog voorbijgaat.

32 minuten geleden
Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

1 uur geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

2 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

17 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

17 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

18 uur geleden