Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Schmidt is blij met reactie van zijn spelers van PSV

Trainer Schmidt is blij met reactie van zijn spelers van PSV

ARNHEM (ANP) - Trainer Roger Schmidt gaf toe dat hij best een beetje opgelucht was na de uitzege van PSV op Vitesse (0-5). "Het is natuurlijk wel een beetje lastig als je na twee thuisnederlagen op rij in de competitie naar Vitesse moet", zei hij. "Ik kan alleen maar blij zijn met deze overwinning."

PSV verloor voor eigen publiek van Ajax (1-2) en AZ (1-2). "We hadden die wedstrijden ook kunnen winnen", zei Schmidt. "Het was niet heel slecht. Maar ik wilde nu wel een reactie zien. Gelukkig hebben mijn spelers die gegeven."

Schmidt maakte vlak voor de nederlaag tegen AZ bekend dat hij zijn aflopende contract bij PSV niet gaat verlengen. Een nederlaag tegen Vitesse had waarschijnlijk voor veel onrust in Eindhoven gezorgd. "Het belangrijkste is dat we nu weer met een goed gevoel vooruit kunnen kijken", zei Schmidt. "Donderdag spelen we tegen Maccabi Tel Aviv voor de Conference League. En ik hoor net dat we Go Ahead Eagles treffen in de halve finale van de KNVB-beker. Er liggen nog uitdagingen op drie fronten."

Meer uit Voetbal

Messi maakt voor vijfde keer op rij twee doelpunten voor Miami

MIAMI (ANP) - Lionel Messi heeft een nieuw record in handen. De 38-jarige spelmaker is de eerste voetballer in de Amerikaanse Major League Soccer (MLS) die in vijf opeenvolgende wedstrijden twee keer wist te scoren. Dat deed Messi in de thuiswedstrijd van zijn club Inter Miami tegen Nashville SC. Messi's eigen record staat nog scherper. Hij zette bij FC Barcelona in 2012 een serie van zes duels met twee treffers neer.

16 minuten geleden
Trump bezoekt finale WK voetbal voor clubs

EAST RUTHERFORD (ANP/AFP) - Donald Trump maakt zondag zijn opwachting bij de finale van het WK voetbal voor clubs tussen het Franse Paris Saint-Germain en het Engelse Chelsea. De Amerikaanse president ziet de eindstrijd als een test voor de WK-finale voor landenteams die in de zomer van 2026 in hetzelfde MetLife Stadium wordt gespeeld.

35 minuten geleden
Zweedse voetbalsters groepswinnaar op EK na zege op Duitsland

ZÜRICH (ANP) - De Zweedse voetbalsters hebben na drie zeges als groepswinnaar de kwartfinales van het EK in Zwitserland bereikt. In Zürich won de ploeg van bondscoach Peter Gerhardsson met 4-1 van Duitsland, dat na twee zeges ook al zeker was van de laatste acht.

10 uur geleden
'Boze en beledigde' Oranjevrouwen maken het Jonker makkelijker

BASEL (ANP) - Met name de oudere speelsters van het Nederlands elftal waren "geweldig boos en beledigd" over het spel tijdens de pijnlijke 4-0-nederlaag tegen Engeland. "Deze generatie wil dat niet en accepteert dat niet. Dat maakt het voor mij makkelijker", zei bondscoach Andries Jonker tijdens zijn persconferentie.

13 uur geleden
Jonker past tactiek niet aan voor zware opgave tegen Frankrijk

BASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker past de tactiek van de Oranjevrouwen niet drastisch aan voor het cruciale EK-duel met Frankrijk. "Dit is niet het moment voor een uitgebreide evaluatie of heroverweging. We moeten na vier dagen opnieuw tegen een toptegenstander waar het maximale wordt gevraagd. Dat hebben we tegen Engeland (4-0-verlies) niet kunnen brengen, maar dat wordt nu wel gevraagd", zei Jonker een dag voor de wedstrijd in Basel tijdens zijn persconferentie.

14 uur geleden
PSV in oefenduel langs Duitse club Elversberg

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in een oefenwedstrijd gewonnen van SV Elversberg, dat in Duitsland op het tweede niveau speelt. De Eindhovenaren waren op sportcomplex De Herdgang met 3-1 te sterk.

19 uur geleden
Alle voetbalsters trainen in aanloop naar EK-duel met Frankrijk

THUN (ANP) - Alle speelsters van het Nederlands elftal hebben meegedaan aan de mogelijk laatste training in Zwitserland. In een warm en zonnig Thun oogde de selectie ontspannen in aanloop naar het afsluitende groepsduel met Frankrijk van zondag.

21 uur geleden