Trainer Schmidt is blij met reactie van zijn spelers van PSV
ARNHEM (ANP) - Trainer Roger Schmidt gaf toe dat hij best een beetje opgelucht was na de uitzege van PSV op Vitesse (0-5). "Het is natuurlijk wel een beetje lastig als je na twee thuisnederlagen op rij in de competitie naar Vitesse moet", zei hij. "Ik kan alleen maar blij zijn met deze overwinning."
PSV verloor voor eigen publiek van Ajax (1-2) en AZ (1-2). "We hadden die wedstrijden ook kunnen winnen", zei Schmidt. "Het was niet heel slecht. Maar ik wilde nu wel een reactie zien. Gelukkig hebben mijn spelers die gegeven."
Schmidt maakte vlak voor de nederlaag tegen AZ bekend dat hij zijn aflopende contract bij PSV niet gaat verlengen. Een nederlaag tegen Vitesse had waarschijnlijk voor veel onrust in Eindhoven gezorgd. "Het belangrijkste is dat we nu weer met een goed gevoel vooruit kunnen kijken", zei Schmidt. "Donderdag spelen we tegen Maccabi Tel Aviv voor de Conference League. En ik hoor net dat we Go Ahead Eagles treffen in de halve finale van de KNVB-beker. Er liggen nog uitdagingen op drie fronten."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord betreurt de ongeregeldheden met fans tijdens de uitwedstrijd van donderdag tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De Duitse politie arresteerde zestien supporters van de club uit Rotterdam.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Luciano Valente is voor het eerst opgenomen in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Ronald Koeman heeft de 22-jarige middenvelder van Feyenoord opgeroepen voor de duels met Polen en Litouwen in het kwalificatietoernooi voor het WK komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
1 uur geledenSTUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
14 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
16 uur geleden