Trainer Sarri zag angstig en onderdanig Lazio tegen Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Maurizio Sarri had geen goed woord over voor het optreden van zijn Lazio in het verloren duel met Feyenoord (3-1) in de Champions League. "We zitten nu in de problemen", mopperde hij. "En als we ons niet voor minimaal 101 procent gaan geven, dan blijft dat zo."
Lazio is het seizoen slecht begonnen in de Serie A, met een huidige negende plaats op de ranglijst. Maar de ploeg hield wel 4 punten over aan de eerste twee duels met Atlético Madrid en Celtic in de Champions League. "Maar hier waren we onderdanig", zei Sarri. "Je weet dat de sfeer hier agressief is. Maar we waren toch angstig. Ik had veel meer persoonlijkheid van mijn spelers verwacht."
"Maar goed, het is nog lang niet voorbij", zei Sarri. "We zijn pas halverwege de groepsfase. Over twee weken spelen we thuis tegen Feyenoord. Het zal dan wel veel beter moeten. Want anders gaan we niet overwinteren in de Champions League."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
1 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
19 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
23 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
1 dag geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
1 dag geleden