Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Sarri zag angstig en onderdanig Lazio tegen Feyenoord

Trainer Sarri zag angstig en onderdanig Lazio tegen Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Maurizio Sarri had geen goed woord over voor het optreden van zijn Lazio in het verloren duel met Feyenoord (3-1) in de Champions League. "We zitten nu in de problemen", mopperde hij. "En als we ons niet voor minimaal 101 procent gaan geven, dan blijft dat zo."

Lazio is het seizoen slecht begonnen in de Serie A, met een huidige negende plaats op de ranglijst. Maar de ploeg hield wel 4 punten over aan de eerste twee duels met Atlético Madrid en Celtic in de Champions League. "Maar hier waren we onderdanig", zei Sarri. "Je weet dat de sfeer hier agressief is. Maar we waren toch angstig. Ik had veel meer persoonlijkheid van mijn spelers verwacht."

"Maar goed, het is nog lang niet voorbij", zei Sarri. "We zijn pas halverwege de groepsfase. Over twee weken spelen we thuis tegen Feyenoord. Het zal dan wel veel beter moeten. Want anders gaan we niet overwinteren in de Champions League."

Meer uit Voetbal

Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

3 uur geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

5 uur geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

5 uur geleden
NAC Breda accepteert uitspraak en ziet af van verdere procedures

BREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.

6 uur geleden
Bayern-coach Kompany op zijn hoede voor jong PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.

8 uur geleden
Trainer Terzic volgt Valverde na dit seizoen op bij Athletic Club

BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.

12 uur geleden
City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

1 dag geleden