Trainer Sarri zag angstig en onderdanig Lazio tegen Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Maurizio Sarri had geen goed woord over voor het optreden van zijn Lazio in het verloren duel met Feyenoord (3-1) in de Champions League. "We zitten nu in de problemen", mopperde hij. "En als we ons niet voor minimaal 101 procent gaan geven, dan blijft dat zo."
Lazio is het seizoen slecht begonnen in de Serie A, met een huidige negende plaats op de ranglijst. Maar de ploeg hield wel 4 punten over aan de eerste twee duels met Atlético Madrid en Celtic in de Champions League. "Maar hier waren we onderdanig", zei Sarri. "Je weet dat de sfeer hier agressief is. Maar we waren toch angstig. Ik had veel meer persoonlijkheid van mijn spelers verwacht."
"Maar goed, het is nog lang niet voorbij", zei Sarri. "We zijn pas halverwege de groepsfase. Over twee weken spelen we thuis tegen Feyenoord. Het zal dan wel veel beter moeten. Want anders gaan we niet overwinteren in de Champions League."
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.
2 minuten geledenZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
4 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
8 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
21 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
22 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
22 uur geleden