Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Trainer Sarri van Juventus gelooft in gepasseerde De Ligt

Trainer Sarri van Juventus gelooft in gepasseerde De Ligt

TURIJN (ANP) - Trainer Maurizio Sarri van Juventus heeft nog steeds alle vertrouwen in Matthijs de Ligt. "Ik ben de eerste die ervan overtuigd is dat hij een van de beste verdedigers van de wereld zal worden", zei hij na de zege van zijn ploeg op Cagliari (4-0).

Sarri hield De Ligt opnieuw de hele wedstrijd op de bank. Hij gaf de voorkeur aan Merih Demiral. De Turk speelde samen met Leonardo Bonucci in het hart van de defensie van Juventus, dat nog steeds niet kan beschikken over de geblesseerde centrale verdediger Giorgio Chiellini. "Demiral geeft ons nu veel energie", verklaarde Sarri zijn keuze.

Juventus nam De Ligt afgelopen zomer voor 75 miljoen euro van Ajax. "Hij had een zware start", zei Sarri. "Hij moest veel leren over zijn nieuwe leven. Dat lijkt me ook vrij normaal."

De Ligt verloor vlak voor de winterstop zijn basisplaats. Hij kampte met een schouderblessure en had volgens Sarri rust nodig. Tijdens het duel met Cagliari van maandag bleek dat de verdediger van het Nederlands elftal er met Demiral een geduchte concurrent bij heeft gekregen.

Meer uit Voetbal

Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

8 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

10 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

10 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

11 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

15 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

18 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

19 uur geleden