Trainer Sarri mist de juiste balans bij Juventus
TURIJN (ANP) - Trainer Maurizio Sarri is op zoek naar een verklaring voor de tegenvallende resultaten van Juventus. De club uit Turijn kan de negende landstitel op rij nauwelijks meer ontgaan, maar het spel van de laatste weken geeft geen vertrouwen voor een goede afloop van de Champions League.
Juventus kwam woensdagavond tegen Sassuolo niet verder dan een gelijkspel: 3-3. Matthijs de Ligt en zijn ploeggenoten wachten nu al drie competitieduels op rij op een zege. Ze verloren van AC Milan (4-2) en ontsnapten aan een nederlaag tegen Atalanta (2-2).
"Het is allemaal zo wisselvallig", zegt Sarri. "Ik zie ons soms geweldige dingen doen, maar vervolgens laten we de tegenstander dan weer veel te makkelijk ons strafschopgebied inlopen. Ik mis de juiste balans. Het is misschien ook mentaal."
Koploper Juventus heeft nog altijd een voorsprong van zeven punten op het als tweede geklasseerde Atalanta. De formatie begint op 7 augustus in eigen stadion met een achterstand van 1-0 aan de return tegen Olympique Lyon in de achtste finales van de Champions League.
Meer uit Voetbal
FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
7 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
14 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
15 uur geleden