Trainer Sahin na derde nederlaag op rij onder druk bij Dortmund
FRANKFURT (ANP) - Trainer Nuri Sahin van Borussia Dortmund is verder onder druk komen te staan. Eintracht Frankfurt bezorgde de Duitse topclub de derde nederlaag op rij in de Bundesliga: 2-0. Borussia Dortmund heeft na achttien duels 25 punten en staat tiende, ver weg van de posities die komend seizoen recht geven op deelname aan de Champions League.
Hugo Ekitiké maakte in de achttiende minuut het openingsdoelpunt voor Frankfurt. Na een snelle uitval en voorzet van oud-Ajacied Rasmus Kristensen tikte de Fransman de bal bij de eerste paal in het doel. In de blessuretijd van de tweede helft besliste de Deense invaller Oscar Højlund het duel met de 2-0.
Frankfurt staat derde en heeft nu 11 punten meer dan Borussia Dortmund, dat aanvaller Donyell Malen eerder deze week de overstap zag maken naar Aston Villa.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
12 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
13 uur geleden